باگ iOS 15 : مشکل داشتن تاچ در سری آیفون ۱۳ و آیفون‌های قدیمی

ظاهرا تجربه کاربری iOS 15 بسیار بدتر از چیزی می‌باشد که اپل انتظار آن را داشته و روی تاچ دستگاه نیز تاثیر گذار بوده است. در حال حاضر برخی از کاربران سری آیفون ۱۳ ادعا می‌کنند که تلفن‌های هوشمند آن‌ها به طور تصادفی به لمس صفحه نمایش واکنشی ندارند و گاهی اوقات مجبور به ریستارت و یا ضربه‌های متعدد برای ایجاد واکنش می‌گردند.

خریداران متعددی در انجمن‌های مختلف، پشتیبانی اپل و وتوییتر، به شکایت از مشکل داشتن صفحه نمایش لمسی آیفون جدیدشان پرداخته‌اند. برخی از آن‌ها هنگام کار با گوشی با واکنش ندادن صفحه نمایش به لمس مواجه می‌شوند. برخی دیگر فقط زمانی که صفحه نمایش خاموش است و قصد روشن کردن آن را دارند، با مشکل مواجه می‌شوند.

همچنین بخوانید:

ابتدا به نظر می‌رسید که این مشکل مربوط به خانواده آیفون ۱۳ است، اما گزارشاتی مبنی بر وجود این مشکل در آیفون‌های قبلی نیز بعد از آپدیت به iOS 15 مشخص شد. این نشان می‌دهد که مشکل سخت افزاری نیست و از سوی iOS 15 می‌باشد. این سیستم عامل با توجه به اینکه تغییرات رادیکالی چندانی نداشت، انتظار می‌رفت مشکلات حداقلی داشته باشد اما مشکلات متعدد قابل توجهی را برای کاربران به همراه داشته است.

طبق بررسی‌های که روی iOS 15.1 صورت گرفته، ظاهرا این مشکل در نسخه آزمایشی جدید iOS 15.1 رفع شده است. با این حال نسخه نهایی این سیستم عامل احتمالا چند هفته دیگر منتشر می‌‎شود و کاربران مدتی را باید با این مشکل سر کنند! آیا شما نیز بعد از آپدیت به iOS 15 با تاچ آیفون خود مشکل داشته‌اید؟

از طريق MacRumors
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.