رندر های درز شده از آیپد ۶ مینی : حذف دکمه هوم، کوچک شدن حاشیه‌های صفحه نمایش و …

جان پروسر، افشاگر مشهور، رندر هایی را از آیپد مینی ۶ منتشر کرده که طراحی جدید تخت، حذف دکمه هوم، کوچکتر شدن حاشیه‌های صفحه نمایش و … را نشان می‌دهد.

انتظار می‌رود که اپل امسال نسل جدید آیپد مینی را معرفی کند. چندین تحلیل معتبر مانند مینگ-چی کو و مارک گورمن گفته‌اند که امسال باید منتظر آیپد مینی ۶ باشیم. مانند گزارش‌های قبلی، ما در رندر هایی که به تازگی منتشر شده‌اند نیز، حذف دکمه هوم و کوچکتر شدن حاشیه‌های صفحه نمایش را شاهد هستیم.

جان پروسر می‌گوید که این رندر ها با کمک تصاویر واقعی تهیه شده‌اند و اگر این ادعا درست باشد، ما چیزی شبیه به محصول اصلی را شاهد هستیم. همانطور که در تصاویر هم مشخص است، آیپد مینی ۶ از زبان طراحی تخت آیپد پرو بهره می‌برد. اپل این سبک طراحی جدید را در همه محصولات خود از آیپد ایر جدید گرفته تا آیفون ۱۲، به کار برده است. به نظر می‌رسد که برای آیپد مینی ۶ هم این مسیر را در پیش بگیرد.

جان می‌گوید که طراحی آیپد مینی ۶ بسیار به آیپد ایر ۴ نزدیک می‌باشد. همراه با طراحی جدید، اپل دکمه هوم را حذف کرده و تاچ آیدی را مانند آخرین مدل آیپد ایر به دکمه پاور منتقل کرده است.

به لطف انتقال تاچ آیدی به دکمه پاور، اپل اندازه آیپد مینی ۶ را به ۸.۵ اینچ افزایش می‌دهد. اندازه کلی دستگاه تغییر نمی‌کند و این افزایش اندازه صفحه نمایش در راستای کاهش حاشیه‌های آن است. در نهایت انتظار می‌رود که پورت لایتنینگ با پورت USB-C جایگزین گردد.

رندر آیپد مینی 6

از طريق Front Page Tech
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.