کیفیت ساخت پایین آیپد ایر ۵ شکایت کاربران را به همراه داشته است

آیپد ایر ۵ در رویداد Peek Performance اپل رونمایی شد. اگرچه از نظر ظاهری تغییرات چندانی رخ نداد اما آیپد ایر ۵ با تراشه M1 و دوربین با پشتیبانی از سنتر استیج همراه گردید. اکنون که این محصول به دست مشتریان رسیده، برخی از آن‌ها از کیفیت ساخت آیپد ایر ۵ شکایت دارند و می‌گویند که صفحه آلومینیومی آن بسیار نازک است و در دست احساس تو خالی بودن را القا می‌کند.

چندین کاربر آیپد ایر ۵ از پنل پشتی نازک آن و صدای خش خشی که ایجاد می‌کند، شکایت داشتند. اولین جرقه شکایت کاربران، در انجمن ردیت با متن زیر زده شد:

من دو آیپد ایر ۲۰۲۲ آبی سفارش دادم و امروز تحویل گرفتم اما کمی شوکه شدم. صفحه پشتی آلومینیومی بسیار نازک‌تر از آیپد ۴ است که دارم. وقتی دستگاه را در دست می‌گیرد تقریبا می‌توانید باتری را از طریق پنل حس کنید. هر دو آیپد همین شرایط را دارند و وقتی آن‌ها را در دست می‌گیرید، صدای خش خشی می‌دهند. این اتفاق در آیپد ایر ۴ رخ نداد. از فرد دومی هم پرسیدم و او هم این را حس کرد.

کاربران بسیار دیگری نیز در ردیت اعلام کردند که با مشکلات مشابهی روبرو هستند. یکی از کاربران گفت که اعمال فشار کم روی پشت دستگاه باعث تاب برداشتن صحفه نمایش شده است. کاربر دیگری می‌گوید که قسمت پشتی آلومینیوم آنقدر سست است که احساس می‌کنم داخل دستگاه را می‌توان از پشت حس کنم. با این حال برخی دیگر از دارندگان آیپد ایر گفتند که با چنین مشکلی روبرو نشده‌اند.

با رسیدن آیپد ایر ۵ به دست کاربران، یوتیوبرهای مختلفی به بررسی این محصول پرداختند و عجیب است که هیچ کدام به کیفیت ساخت پایین آن اشاره نکردند. آیپد ایر ۵ جدید از تراشه M1 اپل بهره می‌برد و دوربین جلوی ۱۲ مگاپیکسلی جدید دارد. مدل سلولار دستگاه با پشتیبانی از ۵G همراه است.

از طريق iMore
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.