سومین نسخه آزمایشی iOS 16.2 و iPadOS 16.2

بعد از گذشته یک هفته از انتشار دومین نسخه آزمایشی iOS 16.2، اپل به تازگی سومین نسخه آزمایشی iOS 16.2 را برای توسعه دهندگان ثبت شده عرضه کرد. همچنین نسخه آزمایشی جدید watchOS 9.2 و iPadOS 16.2 نیز منتشر شده است.

اگر پروفایل توسعه دهندگان را روی آیفون و یا آیپد خود نصب دارید به مسیر Settings → General → Software Update بروید تا سومین نسخه آزمایشی iOS 16.2 و iPadOS 16.2 را دانلود و نصب کنید. برای تست کننده‌های عمومی نیز این نسخه آزمایشی به زودی در دسترس خواهد بود.

تا کنون هیچ باگ خاصی در iOS 16.2 یافت نشده اما نصب نسخه‌های آزمایشی به کاربران عادی توصیه نمی‌گردد. نسخه‌های آزمایشی در اغلب موارد مشکلاتی را به همراه دارند و بهتر است تا عرضه نسخه نهایی صبر کنید.

iOS 16.2 با آیفون ۸ و مدل‌های جدیدتر سازگار است و بسیاری از آیفون‌های قدیمی مانند آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس، آیفون ۶s، آیفون ۶s پلاس و اولین نسل آیفون SE با آن سازگار نیستند. همچنین بخوانید: همکاری اپل با کیم کارداشیان برای نسخه ویژه Beats Fit Pro .

در اولین نسخه آزمایشی iOS 16.2 و iPadOS 16.2 تغییرات نسبتا زیادی رخ داد از جمله برنامه تازه Freeform، امکان استفاده از Stage Manager آیپد با صفحه نمایش دوم، برنامه به روز شده Home، پشتیبانی از شبکه‌های ۵G در هند، ویجت جدید دارو و … .

در حال حاضر مشخص نیست که نسخه آزمایشی جدید چه تغییراتی را به همراه دارد. اگر ویژگی مهمی در آن یافت شود قطعا به اطلاع شما عزیزان می‌رسانیم.

آیا شما سومین نسخه آزمایشی iOS 16.2 را روی آیفون خود نصب کرده‌اید؟ متوجه تغییر شده‌اید؟ آن را با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.