عرضه چهارمین نسخه آزمایشی iOS 15.5 و iPadOS 15.5

اپل بعد از گذشت یک هفته از عرضه سومین نسخه آزمایشی iOS 15.5 و iPadOS 15.5، حالا چهارمین نسخه آن را برای توسعه دهندگان و تست کننده‌های عمومی منتشر کرده است. این نسخه هیچ تغییر و یا ویژگی قابل توجهی را همراه خود ندارد.

اگر پروفایل توسعه دهندگان را نصب کرده‌اید یا جز برنامه نسخه‌های آزمایشی عمومی اپل هستید، می‌توانید با مراجعه به Settings -> General -> Software Update نسخه آزمایشی جدید را دریافت کنید. اما به طور کلی نصب نسخه‌های آزمایشی به کاربران عادی توصیه نمی‌شود چون می‌تواند عملکرد عادی دستگاه را نیز با مشکل مواجه کند.

در اولین نسخه آزمایشی iOS 15.5 دکمه‌های درخواست و ارسال برای Apple Cash در برنامه کیف پول اضافه شد. همچنین نوار سیگنال وای-فای برای هوم پاد در برنامه Home و پشتیبانی از لینک‌های پرداخت خارجی در برخی از برنامه‌ها اضافه گردید. در دومین بتا تغییر یا ویژگی خاصی اجرایی نشد.

در سومین نسخه آزمایشی iOS 15.5 نیز فهرستی به نام محل‌های حساس اضافه شد که تصاویر گرفته شده در آن مکان‌ها در بخش Memories برنامه Photos مورد استفاده قرار نمی‌گیرند.

تا کنون که تغییر قابل توجهی در چهارمین نسخه آزمایشی iOS 15.5 و iPadOS 15.5 یافت نشده است. در صورتی که مورد خاصی مشخص گردد، قطعا به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

در کنار چهارمین بتای iOS 15.5 و iPadOS 15.5، اپل همچنین نسخه آزمایشی جدید watchOS 8.6, tvOS 15.5 و macOS Monterey 12.4 را منتشر نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.