سومین بتا iOS 14.6, iPadOS 14.6, macOS 11.4, watchOS 7.5 و tvOS 14.6

اپل همواره در حال توسعه و به روزرسانی سیستم عامل‌های خود می‌باشد و به تازگی سومین نسخه آزمایشی iOS 14.6, iPadOS 14.6, macOS 11.4, watchOS 7.5 و tvOS 14.6 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است.

همانطور که در نسخه‌های آزمایشی قبلی iOS 14.6, iPadOS 14.6, macOS 11.4, watchOS 7.5 و tvOS 14.6 مشخص شد، این به روزرسانی‌ها تغییرات نسبتا جزئی را به همراه دارند و ما نباید توقع به روزرسانی با ویژگی‌های متعدد مانند iOS 14.5 را داشته باشیم.

این به روزرسانی‌ها با هدف رفع باگ‌ها است و تغییرات اغلب در پس زمینه رخ می‌دهند. مهمترین تغییر رخ داده در این به روزرسانی‌ها برای ایرتگ است. کاربران در سومین نسخه آزمایشی iOS 14.6 و iPadOS 14.6 می‌توانند از بین شماره تماس و یا ایمیل یکی را برای حالت گم شده ایرتگ تعریف کنند.

مانند همیشه نصب این نسخه‌های آزمایشی را به کاربران عادی اصلا توصیه نمی‌کنیم. این به روزرسانی‌ها برای رفع باگ‌ها و همچنین هماهنگ شدن اپلیکیشن‌ها از سوی توسعه دهندگان است. نصب نسخه‌های آزمایشی می‌تواند مشکلات مختلفی را برای شما به همراه داشته باشد.

توسعه دهندگان ثبت شده  اپل می‌توانند با مراجعه به پرتال توسعه دهندگان، پروفایل‌های مربوطه را دریافت و نصب کنند. در صورتی که تغییر قابل توجهی در نسخه‌های منتشر شده یافت گردد، قطعا به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.