دومین نسخه آزمایشی iOS 14.4, iPadOS 14.4, macOS Big Sur 11.2, watchOS 7.3 و tvOS 14.4

اپل در حال کار روی سری بعدی آپدیت سیستم‌های خود می‌باشد و به تازگی یک سری نسخه آزمایشی جدید منتشر کرده است. ساکنین کوپرتینو دومین نسخه آزمایشی iOS 14.4, iPadOS 14.4, macOS Big Sur 11.2, watchOS 7.3و tvOS 14.4 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده‌اند.

از آن جایی که این دومین نسخه آزمایشی می‌باشد پس ما چندین هفته‌ای با عرضه نسخه نهایی فاصله داریم. همانطور که از نام این نسخه‌ها یعنی آژمایشی مشخص است، صرفا برای یافتن باگ‌ها می‌باشد و نصب آن به کاربران عادی توصیه نمی‌شود. به احتمال قریب به یقین در همین روزها نسخه آزمایشی عمومی نیز منتشر می‌شود.

همچنین ببینید: نگاهی به بهترین تبلیغ های تاریخ آیفون 

توسعه دهندگان ثبت شده اپل می‌توانند با داشتن پروفایل مربوطه این آپدیت را دریافت نمایند. این پروفایل از پرتابل توسعه دهندگان اپل قابل دریافت است و پس از نصب آن آپدیت از مسیر Settings –> General –> Software Update در دسترس است.

به احتمال زیاد در دومین نسخه آزمایشی iOS 14.4 و iPadOS 14.4 نیز ویژگی جدید قابل بحثی اضافه نشده است، همانند نسخه اول. با این حال اگر ویژگی جدیدی یافت شد ما این مطلب را به روز می‌کنیم. یکی از تغییرات اپل در iOS 14.4 اضافه شدن بازخورد هپتیک هنگام انتقال رسانه از هوم پاد مینی به آیفون ۱۱ و آیفون ۱۲ است. این بازخورد زمانی که به هوم پاد مینی نزدیک می‌شوید سریعتر می‌گردد.

به نسخه آزمایشی watchOS 7.3 نیز قابلیتی برای راهنمای صوتی هنگام ورزش پیاده‌روی اضافه شده است. اپل در کنار سیستم عامل‌های گفته شده، دوم نسخه آزمایشی tvOS 14.4 و macOS Big Sur 11.2 را نیز معرفی کرده است.

از طريق iDB
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.