محدودیت دانلود با اینترنت سیم کارت در iOS 13 حذف شده است

اپل درست قبل از WWDC 2019، بدون جلب توجه محدودیت دانلود با اینترنت سلولار یا همان اینترنت سیم کارت را از ۱۵۰ مگابایت به ۲۰۰ مگابایت رساند. اما با iOS 13 و iPadOS 13 دیگر حتی این محدودیت ۲۰۰ مگابایتی نیز وجود ندارد و شما با نصب iOS 13 و iPadOS 13 هر حجمی را از اپ استور می‌توانید با آیفون و آیپد خود دانلود کنید.

اپل گزینه‌ای را به همین منظور در تنظیمات تعبیه کرده است؛ Settings -> iTunes & App Store –> App Downloads. در این جا چند گزینه دارید که، گرفتن تاییدیه در صورتی که حجم بیشتر از ۲۰۰ مگابایت بود هنگام دانلود با اینترنت سلولار، یکی از گزینه‌ها می‌باشد.

یکی از تغییرات iOS 13 کاهش قابل توجه حجم اپلیکیشن‌ها می‌باشد. به گفته اپل حجم اپلیکیشن‌ها در iOS 13 به ۵۰ درصد و حجم آپدیت‌ اپلیکیشن‌ها به ۶۰ درصد کاهش یافته است. این به خصوص برای ما ایرانی‌ها خبر خوبی است و در دانلود بازی و برنامه‌های سنگین حجم صرفه جویی می‌شود.

یکی از مواردی که در کنفرانس اشاره نشد، اضافه شدن حالت کم مصرف دیتای موبایل است. با فعال کردن این گزینه مصرف اینترنت سیم کار شما کاهش می‌یابد که قطعا در شرایط خاص همانند رومینگ بین المللی بسیار کاربردی خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.