گروگانگیری در فروشگاه اپل آمستردام

اخیرا یک مرد مسلح فردی را در فروشگاه اپل واقع در لیدسپلین گروگان گرفت. البته بعد از اتمام ماجرای گروگانگیری، پلیس فاش کرد که افراد بیشتری در داخل اپل استور بودند و برخی موفق به فرار شدند.

خوشبختانه این ماجرا تلفات جانی نداشت و مرد مسلح زمانی که قصد داشت از فروشگاه فرار کند، توسط پلیس با کوبیدن ماشین به وی متوقف گردید.

همچنین بخوانید:

از زمان شروع گروگان گیری چندین نفر موفق به فرار از فروشگاه اپل شدند و فرد گروگانگیر شرایط را تحت کنترل نداشته است. تا این لحظه مشخص نیست که شرایط چگونه رخ داد و فرد مسلح چطور از فروشگاه فرار کرده است. با این حال فیلمی در فضای مجازی از واقعه منتشر شده که دو نفر را در حال دویدن در خیابان نشان می‌دهد. نفر دوم فرد مسلح است که یک ماشین شاسی بلند وارد خیابان شده و با برخورد با گروگانگیر، وی را متوقف می‌نماید. به خاطر اینکه ممکن است این ویدیو برای برخی آزار دهنده باشد، آن را در اپل خوره به اشتراک نگذاشته‌ایم.

پلیس هلند تایید کرده که این فرد مسلح بوده است. قبل از ورود پرسنل پزشکی به صحنه برای بررسی وضعیت گروگانگیر، با استفاده از ربات وجود مواد منفجره بررسی شده است.

پلیس در این باره گفته: ما موفق شدیم گروگانگیر را با ضربه زدن به وی در حالی که فرار می‌کرد، متوقف کنیم. تصاویر خشن از آن برخورد منتشر شده است. اکنون می‌دانیم که مظنون هیچ ماده منفجره‌ای در بدن خود جاساز نکرده و پرسنل پزشکی در حال مراقبت از وی هستند.

مظنون سپس به بیمرستان منتقل شده است. در حال حاضر ما در حال انجام تحقیقات گسترده در فروشگاه اپل در لیدسپلین هستیم. بعد از کنفرانس مطبوعاتی روی تحقیقات تمرکز می‌کنیم و حداکثر تا فردا اطلاعات بیشتری خواهیم داشت.

از طريق NOS
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.