عملکرد آیفون SE 3 همتراز آیفون ۱۳ است!

آیفون SE 3 به زودی به بازار ایران می‌رسد و بسیاری از شما به فکر خرید آن هستید. اکنون امتیازات Geekbench برای آیفون SE 2022 منتشر شده تا بتوانید آگاهانه برای خرید اقدام کنید. اعداد نشان می‌دهند که می‌توان انتظار داشت عملکرد آیفون SE 3 با آیفون ۱۳ برابری کند زیرا هر دو از تراشه A15 بایونیک استفاده می‌کنند.

Geekbench یک ابزار شناخته شده برای محک مک، آیفون، PC و گوشی‌های اندرویدی است که عملکرد آن‌ها را در آزمایش‌های مختلف بررسی می‌کند. آیفون SE 3 که با نام iPhone 14,6 شناخته می‌شود، امتیاز ۱۶۹۵ را در تست تک هسته‌ای و امتیاز ۴۰۲۱ را در تست چند هسته‌ای Geekbench 5 به دست آورده است. این اعداد را می‌توان با امتیازهای ۱۶۸۶ و ۴۴۸۹ آیفون ۱۳ مینی مقایسه کرد. هر دوی این دستگاه‌ها با ۴ گیگابایت رم و پردازنده مشابه رونمایی شده‌اند.

نمرات Geekbench نشان می‌دهد که عملکرد آیفون ۱۳ و آیفون SE 3 تا حد زیادی شبیه هم هستند. همچنین این بنچمارک مشخص می‌کند که احتمالا آیفون SE 2022 از همان پردازنده گرافیکی چهار هسته‌ای آیفون ۱۳ مینی و آیفون ۱۳ بهره می‌برد. آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس دارای یک هسته گرافیکی بیشتر و رم بالاتر نسبت به آیفون‌های معمولی هستند.

آیفون SE 3 از سری آیفون ۱۳ کوچکتر است. با این حال اپل تصمیم گرفته که عملکرد A15 بایونیک را محدود نکند. بنابراین این آیفون کوچک، از نظر پردازش عملکردی شبیه به آیفون ۱۳ دارد.

با این حال باید در نظر داشت که بنچمارک‌ها همیشه نمی‌توانند بیانگر عملکرد دستگاه در دنیای واقعی باشند. باید منتظر ماند و دید آیا آیفون SE جدید در تست‌های روزمره هم می‌تواند چنین عملکردی داشته باشد؟

از طريق 9to5Mac
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.