آیفون X پس از دو روز حضور در دریاچه، بدون مشکل کار می‌کند

آیفون‌های اپل دارای گواهی IP67/IP68 هستند و این بدان معناست که در برابر آب تا عمق حدودا ۱.۵ متری مقاوم هستند. با این حال به نظر می‌رسد که دستگاه‌های اپل عاشق آب هستند! ایرپاد که هیچ گواهی مقاومت در برابر آبی ندارد از دستگاه‌های دارای این گواهی، بهتر عمل می‌کند. به تازگی نیز یک آیفون X پس از دو روز در دریاچه پیدا شده و همچنان کار می‌کند.

دریاچه Spring یکی از مکان‌های معروف انگلستان برای ورزش ویک بوردینگ است. آیفون X یکی از کارکنان این مکان در دریاچه افتاده است. آب این مکان نیز تیره است و کار را برای غواسان سخت کرد ولی در نهایت دستگاه توسط غواصان حرفه‌ای پیدا شد.

بِرَد، صاحب آیفون X، هنگامی که دستگاه خود را دید بسیار خوشحال شد. اما قسمت جالب ماجرا اینجاست که دستگاه پس از دو روز در آب بودن روشن شد و بدون مشکل کار کرد. البته در گذشته نیز ما شاهده این بودیم که یک آیفون X بیش از دو هفته درون رودخانه بود و سرانجام نیز کار می‌کرد.

غواصان یابنده آیفون یک کانال یوتیوب با نام شکارچیان زیر آب دارند که در آن ویدیوهای خود را از جستجو به دنبال اشیاء گم شده در آب منتشر می‌نمایند. آیفون X دارای گواهی IP67 است و این خبر نیز مقاومت واقعی این دستگاه را در برابر آب تایید می‌کند.

منبع Nottingham Post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.