ایرپاد پرو ۲ در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود

طبق گزارش جدید دیجی تایمز، اپل در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ نسل دوم ایرپاد پرو را با نام احتمالی ایرپاد پرو ۲ عرضه می‌کند. بخشی از روند مونتاژ توسط Inventec Appliances در ویتنام انجام می‌شود و دو کمپانی Luxshare و GoerTek نیز بخشی از زنجیره تامین هستند.

در این گزارش همچنین ادعا شده که نسل سوم ایرپاد نیز در نیمه اول سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شوند. شکل ظاهری آن‌ها شبیه به ایرپاد پرو است اما برای کنترل قیمت ANC یا همان حذف نویز فعال را ندارند.

این گزارش مطابق با چیزی است که تحلیلگر معتبر اپلی، مینگ-چی کو ادعا می‌کند. مشخص نیست که ایرپاد پرو ۲ با چه ویژگی جدیدی همراه است. شایعات حاکی از آن است که اپل برای مانیتور وضعیت سلامتی برخی از حسگرهای بهداشتی را در ایرپاد قرار می‌دهد که می‌تواند شامل حسگر ضربان قلب باشد، اما این موارد فقط شایعه بوده و هیچ مدرک مشخصی درباره آن وجود ندارد.

همچنین شایعاتی مبنی بر عرضه مدل لایت ایرپاد پرو وجود دارد که پیشرفته‌تر از نسل دوم معمولی فعلی است. البته اخیرا شایعات چندانی درباره ایرپاد نداشته‌ایم.

انتظار می‌رود که اپل با عرضه سری آیفون ۱۲ یک کمپین بازاریابی را آغاز کند و در آن ایرپاد و ایرپاد پرو را با قیمت‌های پایین‌تری عرضه کند. این کمپانی در حال حاضر کار مشابهی را با کمپین بازگشت به مدرسه انجام می‌دهد.

همچنین بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.