بهترین نگاه به آیفون ۱۴ پرو اپل در رنگ‌های مختلف

افشاگر شناخته شده، Jon Prosser در یک ویدیو جدید بهترین رندرهای آیفون ۱۴ پرو در رنگ‌های مختلف را منتشر کرده است. این رندرها همچنین می‌توانند دقیق‌ترین چیزی باشد که ما تا کنون از آیفون ۱۴ اپل دیده‌ایم.

این ویدیو که در کانال یوتیوب Front Page Tech منتشر شده، رندرهایی از آیفون ۱۴ پرو در رنگ‌های مختلف را به نمایش می‌گذارند. این رندرها به طور دقیق تغییرات طراحی مورد انتظار برای نسل بعدی آیفون را نمایش می‌دهند.

اطلاعات استفاده شده برای طراحی این رندرها از انبوه شایعات و اطلاعات درز شده در مورد آیفون ۱۴ شکل گرفته است. همچنین بخوانید: شارژ سریع‌تر با آپدیت باتری پک مگ سیف اپل .

در بالای صفحه نمایش یک برش بیضی شکل دیده می‌شود که برای سخت افزار فیس آیدی در نظر گرفته شده است. در کنار آن نیز یک سوراخ دایره‌ای وجود دارد که قطعات دوربین TrueDepth در آن جای گرفته‌اند. همچنین می‌توان حاشیه‌های باریک‌تر اطراف صفحه نمایش را در این رندر مشاهده کرد.

در پشت آیفون ۱۴ پرو، اجزای دوربین ۴۸ مگاپیکسلی شایعه شده نمایش داده می‌شود. قالب‌های لوازم جانبی و ابعاد منتشر شده نیز خبر از افزایش برآمدگی دوربین می‌دهند. اندازه بزرگتر این برآمدگی دوربین به وضوح در نسخه آیفون ۱۴ پرو ۶.۱ اینچی مشخص است.همچنین بخوانید: همکاری اپل با پریا فرزانه ، طراح ایرانی .

در این رندرها همچنین رنگ بنفش شایعه شده برای آیفون ۱۴ دیده می‌شود. علاوه بر این، رنگ‌های گرافیت، طلایی و نقره‌ای نیز در مدل‌های پرو آیفون ۱۴ قابل مشاهده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.