اپل روی حالت کم نور برای دوربین آیفون و حالت مدرسه برای اپل واچ کار می‌کند

جدای از ویژگی رهگیری خواب، اپل روی حالت مدرسه نیز برای اپل واچ کار می‌کند. این حالت برای دانش آموزان طراحی شده است که با مسدود کردن اعلان‌ها و موارد دیگر، فرد تمرکزش روی مطالعات و درس باشد.

با فعال شدن حالت مدرسه، دانش آموزان فقط به ویژگی‌ها سلامتی، تماس اضطراری و هشدارها دسترسی دارند. دقیقا مانند ویژگی Do Not Disturb در آیفون و آیپد، این ویژگی نیز امکان فعال شدن خودکار را دارا است.

علاوه بر این اپل روی کامپلیکیشن‌های جدید برای طول و عرض جغرافیایی و ردیابی خواب کار می‌کند. ویژگی ردیابی خواب دارای برنامه اختصاصی است و یادآورهایی را در مورد زمان رفتن به خواب یا شارژ اپل واچ قبل از خواب به کاربران نمایش می‌دهد. ردیابی خواب دارای واچ فیس اختصاصی نیز می‌باشد که با معرفی آن، اپل واچ فیس را نیز در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

کدهای یافته شده در iOS 13 مشخص می‌کند که اپل روی یک حالت کم نور برای برنامه دوربین کار می‌کند.  آیفون به شدت به این ویژگی نیاز دارد اما مشخص نیست که به آیفون‌های قدیمی نیز راه می‌یابد و یا فقط برای نسل بعدی آیفون است. یکی دیگر از مواردی که در بررسی کدها مشخص شده، ویژگی جدید تورنمت‌ها در گیم سنتر برای بازی‌های چند نفره می‌باشد.

اپل به احتمال قریب به یقین تاریخ عرضه عمومی iOS 13 و watchOS 6 را در کنفرانس معرفی نسل جدید آیفون اعلام می‌کند و این ویژگی‌ها به عنوان بخشی از سیستم عامل در دسترس کاربران قرار می‌گیرند.

به شخصه از حالت کم نور بسیار استقبال می‌کنم چون آیفون واقعا در شرایط نوری نامناسب تصاویر خوبی را ثبت نمی‌کند و از رقبای خود عقب مانده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.