آخرین اطلاعات از اپل واچ سری ۶ : اکسیژن سنج ، تراشه S6 و …

طبق اطلاعات جدید درز شده، اپل واچ سری ۶ به قابلیت ردیابی خواب، باتری با عملکرد بهتر و تراشه جدید S6 مجهز است. این اطلاعات از سوی منبع جدیدی منتشر شده، اگر چه ما اطلاعات تقریبا مشابهی را از سوی Jon Prosser داشته‌ایم که اخیرا جزئیاتی را در رابطه با آیفون ۱۲ و آیفون SE 2020 _قبل از عرضه آن_ منتشر کرده است.

طبق گزارش جدید اپل واچ بعدی دارای پالس اکسی‌متر یا همان اکسیژن سنج خون است. در حال حاضر گجت‌های پوشیدنی Fitbit این قابلیت را دارند. ما در گذشته هم گزارشاتی مبنی بر حضور این ویژگی در اپل واچ سری ۶ داشته‌ایم. تراشه S6 در بازدهی باتری نقش مهمی دارد و هنچنین باعث افزایش عملکرد کلی اپل واچ می‌شود. از آنجایی که صفحه نمایش همیشه روشن اپل واچ سری ۵ باعث کاهش عمر باتری شد، عمر باتری بالاتر مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار خواهد گرفت.

بر اساس گزارش جدید اپل واچ نسل بعد قابلیت تشخیص مشکلات روانی را نیز دارد. مشخص نیست که این ویژگی چگونه کار می‌کند و اپل واچ بر چه مبنایی تشخیص می‌دهد که کاربر دارای مشکلات بهداشت روانی است. احتمال دارد این اطلاعات به قابلیت تشخیص حملات پانیک اشاره کند که قبلا هم شایعه شده بود به اپل واچ ۲۰۲۰ اضافه خواهد شد.

اپل واچ سری ۴ یک به روزرسانی بزرگ محسوب میشد که در سال ۲۰۱۸ توسط اپل رونمایی شد. در سال ۲۰۱۹ تنها ویژگی مهم برای اپل واچ جدید صفحه نمایش همیشه روشن آن بود و خبری از تغییر دیگری برای اپل واچ سری ۵ نبود. بنابراین منطقی است که در اپل واچ سری ۶ ما شاهد تغییرات نسبتا زیاد باشیم. اپل به شدت روی ویژگی‌های مبتنی بر سلامت برای اپل واچ تمرکز کرده و باید منتظر موارد جدیدی مانند اکسیژن سنج در این زمینه باشیم.

پ.ن: تصویر قرار داده شده از یک طرح مفهومی است و اپل به سراغ طراحی دایره‌ای نخواهد رفت.

همچنین بخوانید:

از طريق Twitter
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.