اپل واچ جان زن دزدیده شده را نجات داد

گزارش جدیدی از سلما، تگزاس، منتشر شده که جزئیات نجات جان یک زن دزدیه شده با استفاده از اپل واچ را بیان می‌کند. این زن برای تماس با پلیس محلی، از خدمات اضطراری اپل واچ خود استفاده کرده است.

طبق این گزارش یک دختر با پلیس محلی تماس می‌گیرد و می‌گوید که مادرش، و مجرم، آدالبرتو لونگریا، در مقابل آپارتمانشان بحث می‌کردند. این دختر به پلیس گفت که صدای جیغی از پارکینگ شنیده است و چند ثانیه بعد خبری از مادرش نبود.

حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بعد زن از طریق اپل واچ خود با دخترش تماس می‌گیرد و می‌گوید که لونگریا او را ربوده و می‌خواهد آزارش دهد. همانطور که در حال صحبت بودند، تماس قطع می‌شود.

همچنین بخوانید: اپل واچ می‌تواند حداقل یک هفته قبل از بروز علائم کرونا به تشخیص آن کمک کند 

پلیس محلی توانست با استفاده از سرویس پینگ اضطراری اپل واچ محل قربانی را ردیابی کرد. متاسفانه زمانی که پلیس به محل رسید، آدالبرتو لونگوریا از محل فرار کرده بود.

قربانی در این باره به پلیس گفت: من و لونگوریا با هم درگیر بودیم و وی از دادن وسیله نقلیه خودداری می‌کرد. لونگوریا به او گفته که وسایلش را از ماشین بردارد. وقتی این خانم به پشت ماشین می‌رود که وسایل را بردارد، مجرم پشت فرمان می‌نشیند و حرکت می‌‌کند. قربانی گفته که لونگوریا در زمان انجام این کار مست بوده است.

از طريق News 4 San Antonio
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.