راهنمای کادو ولنتاین اپل : هوم پاد مینی، اپل واچ، آیفون ۱۲ و …!

حدود سه هفته دیگر روز میمون و مبارک ولنتاین است و اپل به همین منظور یک راهنمای خرید کادو را پیشنهاد داده که در آن انواع محصولات این شرکت حضور دارند.

طیف گسترده محصولات اپل در این راهنما پیشنهاد شده‌اند، از جمله آیفون سری ۱۲، ایرپاد پرو، اپل واچ، آیپد و … . تنها محصول قابل توجهی که در راهنمای اپل حضور ندارد ایرپاد مکس است که در بخش موسیقی راهنما Beats Solo Pro به جای آن حضور دارد. اپل همچنین محصولات شرکت‌های دیگر نیز مانند پهباد مینی DJI Mavic، پایه Elevation Lab GoStand و … را نیز پیشنهاد داده است.

برای شخصی با بودجه کمتر اپل لوازم جانبی MagSafe و بندهای اپل واچ را پیشنهاد داده است. راهنمای هدیه متناسب با سلیقه فردی که دوست دارید، به شما پیشنهاداتی ارائه می‌دهد. بخش‌های مختلف این راهنما عبارتند از عکاسی، موسیقی، سلامتی، خلاقیت و سرگرمی.

اپل به مناسبت این روز هیچ تخفیفی را برای محصولات پیشنهادی در نظر نگرفته است و تنها آفر آن حکاکی رایگان روی محصولات منتخب مانند ایرپاد، آیپد ایر، اپل پنسل و …. است. اپل در گذشته در رویدادهای خاص مانند سال نوی چینی راهنمای هدیه را ارائه می‌داد ولی این اولین بار می‌باشد که برای روز ولنتاین چنین کاری کرده است.

از طريق Apple
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.