رونمایی اپل از بندهای Pride 2022

۱۷ می به عنوان روز جهانی مبارزه با همجنس گرا هراسی نام گذاری شده و ماه ژوئن نیز به عنوان ماه افتخار (Pride) دگرباشان جنسی شناخته می‌شود. اپل نیز برای بزرگداشت این دو مناسبت، به تازگی بندهای جدید نسخه Pride 2022 را معرفی کرده است. این بندهای اپل واچ با واچ فیس‌های جدید تم Pride هماهنگ هستند.

اپل از طریق کمک‌های مالی به سازمان‌ها و ارائه محصولات مختلف از حقوق جامعه LGBTQ+دفاع کرده است. سازنده آیفون هر ساله بندهای جدیدی را برای این گروه و حامیان آن‌ها ارائه می‌کند. امسال نیز دو مدل بند نسخه Pride معرفی کرده است. همچنین بخوانید: چگونه آخرین بازدید ، last seen یا همان زمان آنلاین بودن خود را در واتساپ مخفی کنیم؟

بند اپل واچ

نسخه جدید بند نایک Pride بر اساس نسخه قبلی خود است اما به جای شش رنگ، طیف کامل رنگین کمان را دارد. برای داشتن واچ فیس‌های جدید هماهنگ با بندهای تازه، باید اپل واچ سری ۴ و بالاتر مجهز به حداقل watchOS 8.6 داشته باشید. آیفون شما نیز باید ۶s و جدیدتر با iOS 15.5 و بالاتر باشد. این بندها با تمامی اپل واچ‌های قدیمی و جدید سازگار هستند.

اپل همچنین کمپین جدید Shot on iPhone را برای به تصویر کشیدن ماهیت هنرمندان و چهره‌های جهانی جامعه LGBTQ+ از چند روز دیگر آغاز می‌کند.

بندهای اپل واچ نسخه Pride 2022 قیمتی معادل ۴۹ دلار دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.