رویداد Peek Performance اپل در ۱۷ اسفند برگزار می‌شود

اپل به تازگی دعوت نامه‌های رویداد بهاری خود با نام Peek performance را برای ۱۷ اسفند ماه ارسال کرد. با وجود کاهش موارد ابتلا به کرونا و حذف اجباری بودن ماسک در فروشگاه‌های اپل در آمریکا، این شرکت رویداد خود را به صورت مجازی برگزار خواهد کرد.

این رویداد در ۱۷ اسفند ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران از اپل پارک استریم می‌شود. مانند سایر رویدادهای اپل، Peek Performance نیز در یوتیوب، اپل تی‌وی و سایر پلتفرم‌ها به صورت زنده قابل مشاهده است.

احتمالا اپل آیفون SE3 را با ۵G و تراشه سریع‌تر A15 بایونیک، آیپد ایر جدید با قطعات داخلی سریع‌تر و دوربین جلوی اولترا واید، و مدل جدید مک بوک پرو با تراشه M2 را معرفی نماید. انتظار نمی‌رود که تراشه جدید اپل عملکرد یا بازده را به طور قابل توجهی تغییر دهد و طبق گزارشات، CPU کمی سریع‌تر شده است. این کمپانی همچنین ممکن است یک نسخه مک مینی جدید رده بالا با تراشه‌های M1 پرو/مکس را معرفی نماید.

احتمالا آیفون SE 3 با تغییرات عمده‌ای در طراحی و نمایشگر همراه نیست. در عوض این کمپانی روی تغییرات داخلی تمرکز کرده و شاهد تراشه قدرتمند A15 بایونیک و ۵G در آن هستیم که تبدیل به ارزان‌ترین آیفون با این فناوری می‌شود.

همچنین در آیپد ایر ۵ نیز تغیرات رادیکالی صورت نمی‌گیرد و همان طراحی نسل قبلی را به همراه دارد. تغییرات مهم این تبلت نیز عبارتند از تراشه A15 بایونیک و پشتیبانی از فناوری ۵G.

احتمالا اپل iOS 15.4 با ویژگی‌های جدید مانند پشتیبانی فیس آیدی از ماسک، ایموجی‌های جدید و … را بعد از کنفرانس منتشر می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.