نحوه تماشای زنده رویداد Peek Performance اپل

اپل قرار است اولین رویداد معرفی محصول خود در سال ۲۰۲۲ را، در ۱۷ اسفند برگزار کند. انتظار می‌رود آیفون SE و آیپد ایر جدید در این رویداد معرفی شوند و احتمالا مک بوک ایر M2 را نیز شاهد خواهیم بود. مانند سایر رویدادهای خود در سال‌های احیر، اپل امکان مشاهده زنده رویداد Peek Performance را نیز فراهم کرده تا بتوانید آن را به راحتی از هر مکانی آن را تماشا کنید. در ادامه به روش‌های مختلف مشاهده زنده رویداد Peek Performance می‌پردازیم.

در حالی که موارد ابتلا به کرونا کاهش یافته و اپل از کارمندان خود خواسته تا ۲۲ فروردین در محل کار خود حاضر شوند، این رویداد به صورت حضوری برگزار نخواهد شد. مانند چند رویداد اخیر اپل در شیوع ویروس کووید-۱۹، Peek Performance مجازی برگزار می‌کردد. رویدادهای مجازی اپل در مقایسه با رقبا یک پله بالاتر است و تجربه خوشایندی را برای کاربر به همراه دارد. اگر شما نیز می‌خواهید Peek Performance را به صورت زنده مشاهده کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

زمان شروع رویداد Peek Performance اپل

رویداد Peek Performance اپل از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران در ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ آغاز می‌شود و از یوتیوب و پلتفرم‌های دیگر قابل مشاهده خواهد بود.

نحوه مشاهده رویداد Peek Performance به صورت زنده

۱- یوتیوب

بهترین راه برای تماشای زنده رویداد Peek Performance یوتیوب می‌باشد که در پلتفرم‌های مختلف در دسترس است. متاسفانه این سرویس اشتراک ویدیوی محبوب در ایران، مانند بسیاری از سایت‌های کاربردی دیگر، فیلتر است و لازمه استفاده از آن یک فیلترشکن با کیفیت می‌باشد. اگر در داخل ایران هستید و به فیلترشکن با کیفیت دسترسی ندارید از روش‌های دیگر که در ادامه آمده استفاده کنید.

۲- ویندوز

کاربران ویندوز می‌توانند روی کامیپوتر خود با مراجعه به صفحه رویداد اپل آن را به صورت زنده مشاهده کنند. البته باید از مرورگر پیشفرض ویندوز یعنی Edge استفاده نمایید. آدرس https://www.apple.com/apple-events را در مرورگر خود وارد نمایید.

۳- اپل تی‌وی

اگر صاحب یک اپل تی‌وی هستید، می‌توانید رویداد را از طریق تی‌وی باکس خود مشاهده نمایید. برای این کار در ۱۷ اسفند ماه به دسته Watch Now بروید و رویداد Peek Performance را از لیست انتخاب نمایید.

۴- آیفون یا آیپد

کاربران آیفون و آیپد نیز با مراجعه به صحفه رویداد با آدرس https://www.apple.com/apple-events می‌توانند Peek Performance را به صورت زنده تماشا کنند. البته باید آیفون یا آیپد شما از iOS 11 و جدیدتر بهره ببرد.

۵-مک

برای مشاهده رویداد از طریق مک خود با سافاری به این لینک مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.