آیفون تاشو در سال ۲۰۲۵ به بازار عرضه می‌شود

گزارش منتشر شده بر اساس زنجیره تامین اپل حاکی از آن است که الجی با این کمپانی برای پنل‌های اولد انعطاف پذیر با پوشش شیشه‌ای بسیار نازک، برای مدل‌های آینده آیپد یا مک بوک در حال همکاری است. در همین حال مینگ-چی کو، تحلیلگر Tianfeng International Securities پیش بینی خود را برای عرضه آیفون تاشو اصلاح کرده است. او قبلا گفته بود که یک آیفون تاشو را در سال ۲۰۲۴ مشاهده می‌کنیم اما اکنون می‌گوید اپل چنین دستگاهی را قبل از سال ۲۰۲۵ به بازار عرضه نمی‌کند.

گزارش زنجیره تامین ادعا می‌کند الجی و اپل برای ایجاد یک صفحه نمایش تاشو فوق‌العاده نازک تلاش می‌کنند که از شیشه به عنوان لایه محافظ استفاده می‌کند. در حالی که سایر صفحه نمایش‌های تاشو موجود در بازار که به تولید انبوه رسیده‌اند، از پلی آمید استفاده می‌نمایند.

الجی دیسپلی در حال حاضر تامین کننده مهمی در بازار پنل‌های اولد تاشو است. طبق گزارش‌ها، این کمپانی روی تحویل پنل ۴K اولد ۱۷ اینچی انعطاف پذبر به HP کار می‌کند که در صورت تاشو به داخل، اندازه صفحه نمایش به ۱۱ اینچ می‌رسد. در گذشته این شرکت پنل‌های مورد نیاز ThinkPad X1 Fold را برای لنوو تولید می‌کرد.

همچنین بخوانید:

گزارش زنجیره تامین با گمانه زنی‌های گذشته راس یانگ مطابقت دارد. راس یانگ تحلیلگر Display Supply Chain Consultants است که گفته بود اپل در حال بررسی امکان توسعه یک نوت بوک تاشو با صفحه نمایش ۲۰ اینچی است. یانگ همچنین ادعا کرد بود که این دستگاه‌های تاشو می‌توانند بخش جدیدی از محصولات اپل باشد که دقیقا بین آیفون و آیپد قرار می‌گیرند.

مینگ-چی کو نیز در توییت تازه خود گفته که اپل یک دستگاه هیبریدی را روانه بازار می‌کند که بین آیفون و آیپد قرار دارد. وی همچنین گفته که نباید قبل از سال ۲۰۲۵ منتظر چنین محصولی باشیم و اپل در حال حاضر مشغول آزمایش یک نمایشگر اولد تاشو می‌باشد که با اندازه گیری مورب در حدود ۹ اینچی است و بین اندازه آیفون و آیپد قرار می‌گیرد.

به طور کلی شایعات مربوط به دستگاه‌های تاشو اپل بسیار آشفته هستند. سخت است که بخواهیم یک ویژگی یا زمان عرضه را منطقی و قوی بدانیم. شما چه فکری دارید؟ آیا فکر می‌کنید اپل یک دستگاه با صفحه نمایش تاشو روانه بازار خواهد کرد؟

از طريق The Elec توییتر
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.