نمایشگر استودیو اپل با iOS 15.4 همراه است

در رویداد Peek Performance، اپل اعلام کرد که صفحه نمایش استودیو این کمپانی دارای تراشه A13 بایونیک است تا دوربین ۱۲ مگاپیکلسی فیس تایم را مدیریت نماید. در حالی که عملکرد دوربین نا امید کننده بوده، مشخص شد که A13 بایونیک با iOS 15.4 در صفحه نمایش استودیو اپل همراه هم هستند.

با مراجعه به مسیر System Information > Graphics/Displays، مشخص می‌شود که نمایشگر استودیو اپل نسخه ۱۵.۴ با شماره ساخت ۱۹E241 را داراست. این همان شماره ساخت آپدیت iOS 15.4 برای آیفون است.

در رویداد معرفی، اپل اعلام کرد که تراشه A13 بایونیک برای مدیریت دوربین فیس تایم، سیستم صوتی شش بلندگویی با دالبی اتموس و صدای فضایی در صفحه نمایش تعبیه شده است. این مسئله که نمایشگر استودیو اپل همان نسخه iOS 15.4 را اجرا می‌کند، شگفت انگیز است. در گذشته نیز شاهد بوده‌ایم که اسپیکرهای هوشمند اپل مانند هوم پاد و هوم پاد مینی نسخه‌ای از tvOS را داشته باشند.

با این حال در بررسی‌های اولیه نمایشگر استودیو اپل مشخص شد که تراشه A13 بایونیک، دوربین فیس تایم و نرم افزاری که این دو را به هم مرتبط می‌نماید، آنطور که باید کار نمی‌کنند. بررسی‌های مختلف نشان داده که خروجی تصویر کیفیت مناسبی ندارد. این سطح از کیفیت دوربین برای یک مانیتور ۱۶۰۰ دلاری بسیار ناامید کننده است که اپل وعده داده با آپدیت نرم افزاری آن را برطرف می‌کند.

با این حال اپل مشخص نکرده که چه زمانی این به روز رسانی منتشر خواهد شد.

از طريق Daring Fireball
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.