در جعبه آیفون‌های ۲۰۲۰ ایرپاد قرار دارد

بسیاری از کاربران زمانی که برای اولین بار جعبه آیفون خود را باز می‌کنند، با مواجه شدن با هندزفری باسیم درون جعبه به خاطر شکل قرار گیری آن، فکر می‌کنند که صاحب ایرپاد شده‌اند. اما امکان دارد که اپل واقعا ایرپاد را درون جعبه آیفون قرار دهد؟

طبق گزارش دیجی تایمز اپل در جعبه آیفون‌های ۲۰۲۰ ایرپاد معمولی را قرار می‌دهد. در این گزارش ذکر شده که بسیاری از شرکت‌ها از جمله شیائومی و سامسونگ هم قصد دارند که هندزفری‌ها واقعا بی‌سیم خود را درون جعبه قرار دهند؛ که البته این گزارش از سوی منابعی است که نامی از آن‌ها مشخص نیست و ما چیزی به عنوان مدرک نداریم.

اما ما نگاه مثبتی به این گزارش نداریم چون اپل دلیلی برای حذف ایرباد یا همان هدفون‌های سیمی از درون جعبه ندارد. از این گذشته ایرپاد معمولی ۱۴۹ دلار قیمت دارد و این قیمت در حال حاضر یعنی اپل قصد ندارد آن را درون جعبه آیفون قرار دهد.

علاوه بر این حضور ایرپاد می‌تواند برخی را از خرید ایرپاد پرو هم منصرف کند. ایرپاد و ایرپاد پرو در حال حاضر فروش خوبی دارند و این می‌تواند دلیل خوبی برای حضور نداشتن در جعبه آیفون باشد.

اما با این حال هیچ چیز غیر ممکن نیست و شاید اپل سال آینده بخواهد کمی شرایط را تغییر دهد. از سوی دیگر این گزارش اشاره داشته که سامسونگ و شیائومی هم قصد چنین کاری را دارند و شاید اگر رقبا هدفون‌های بی‌سیم خود را درون جعبه قرار دهند، اپل هم آن را تکرار کند.

منبع DigiTimes
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.