برای داشتن شارژر سریع‌تر باید ۲۹ دلار به اپل پرداخت کنید

یکی از نکات منفی که همراه پرچمداران فعلی اپل است که در بررسی هم به آن اشاره کردیم، شارژر ضعیف درون جعبه دستگاه است و اگر می‌خواهید آیفون خود را سریع‌تر شارژ کنید باید کمی هزینه را بیشتر کنید و از اپل یک شارژر جداگانه خرید کنید.

اپل به تازگی آداپتور ۱۸ واتی جدیدی را برای فروش قرار داده است که با توجه به قیمت گذاری آن نیز مورد توجه کاربران قرار نگرفت چون برای تهیه آن باید ۲۹ دلار پرداخت شود.

اگر بخواهید از آداپتور آیپد پروهای جدید استفاده کنید که به تنهایی و بدون کابل ۲۹ دلار قیمت دارد، باید ۱۹ دلار دیگر برای کابل USC-C به لایتینگ پرداخت کنید که بتوانید از آن برای آیفونتان استفاده کنید. البته اگر بخواهید کابل بلندتری تهیه کنید یا مبدل پورت ۳.۵ م.م، باید هزینه‌های بیشتر بپردازید؛ و اگر بخواهیم اینگونه به ماجرا نگاه کنیم قیمت ۲۹ دلار این آداپتور مناسب است!

در بررسی آیفون XS، آیفون XS Max و همچنین آیفون XR به این نکته پی بردیم که شارژر ۵ واتی همراه دستگاه‌ها اصلا گزینه خوبی برای شارژ نیست و نیاز است که شما شارژر جدید اپل را تهیه کنید. البته می‌توانید شارژر برندهای دیگر را با قیمت‌ها مناسب‌تر تهیه کنید.

منبع Apple
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.