ایرپاد X احتمالا همان هدفون رو گوشی اپل است

شایعات مدت زیادی است که به کار اپل روی یک هدفون رو گوشی پرداخته‎‌اند. به تازگی هم در لیست محصولات Target، محصولی به نام اپل ایرپاد X با قیمت ۳۹۹ دلار دیده شده که احتمالا به همان هدفون رو گوشی اپل اشاره دارد.

اگر اپل چنین محصولی را روانه بازار کند می‌تواند ترکیب ایرپاد را کامل نماید و این محصول در کنار ایرپاد و ایرپاد پرو یک خانواده قدرتمند را تشکیل می‌دهند. ایرپاد نسل X با توجه به اینکه محدودیت‌های ایرپاد معمولی و پرو را ندارد، در بسیاری از جهات علی الخصوص حجم و کیفیت صدا، از دو ایرپاد موجود بهتر خواهد بود.

قیمت ۳۹۹ دلاری برای این محصول معقول به نظر می‌رسد چون این سبک هدفون با برند سونی و بوز هم قیمت مشابهی دارد. اینکه اپل روی یک هدفون رو گوشی کار می‌کند قطعی است اما اینکه این هدفون با برند بیتس یا ایرپاد عرضه شود، مشخص نیست.

جدای از ایرپاد X، در لیست Target اپل تی‌وی نسل X، بند اپل واچ سری X و آیپاد تاچ نسل X هم دیده می‌شود. اپل معمولا بندهای جدید اپل واچ را در سه ماهه اول هر سال عرضه می‌کند و اپل تی‌وی هم از سال ۲۰۱۷ به روزرسانی نشده است. شایعه شده بود نسل جدید اپل تی‌وی با تراشه A12 در شهریور ماه سال جاری عرضه خواهد شد اما این اتفاق نیفتاد. انتظار می‌رود که اپل در ماه مارس یک رویداد برگزار کند و در کنار آیفون ۹، این محصولات را هم عرضه نماید.

البته ممکن است این نام گذاری Target صرفا یک شیوه جدید برای محصولات آینده بوده و هیچ اطلاعاتی از محصولات پیش رو نداشته باشد.

همچنین بخوانید:

منبع 9to5Mac
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.