ایرپاد پرو ۲ در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد

آیا اپل یک ایرپاد پرو جدید معرفی خواهد کرد؟ به احتمال قریب به یقین بله. ایرپاد پرو یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌های اپل تا به امروز است. اما به نظر می‌رسد که اگر شایعه اخیر درست باشد، حداقل یک سال دیگر انتظار برای ایرپاد پرو ۲ ادامه دارد. به گفته @FronTron که به افشای اطلاعات این چنینی مشغول است، اپل برنامه دارد که ایرپاد پرو ۲ را در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ عرضه کند. در یک توییت این فرد گفته که اپل برنامه خود را از سه ماهه دوم به کمی دیرتر منتقل کرده است.

بنابراین برنامه عرضه ایرپاد پرو ۲ خیلی به تعویق نیفتاده است. با وجود اینکه شایعات مختلفی درباره زمان عرضه ایرپاد پرو ۲ وجود دارد اما مشخصا اپل طبق سیاست همیشگی، حتی تایید نکرده که روی چنین محصولی کار می‌کند. اما حضور ایرپاد پرو ۲ در بازار یک شرط مطمئن است و اپل چنین محصولی را کنار نمی‌گذارد.

همچنین بخوانید:

هر از چند گاهی شایعاتی در مورد این محصول منتشر می‌شوند. چندی پیش رندرهایی از طراحی ایرپاد پرو جدید منتشر شد که شکل گوشی‌ها و قاب شارژ بی‌سیم آن را نشان می‌داد. در گذشته نیز شایعه شده بود که اپل ایرپاد پرو ۲ را بدون ساقه طراحی می‌کند اما احتمالا این اتفاق نمیفتد.

همچنین گفته می‌شود که کیس شارژ ایرپاد پرو ۲ که با طراحی جدید همراه می‌باشد، از Find My پشتیبانی می‌کند و دارای بلندگوی جداگانه است. به هر حال هر اتفاقی برای ایرپاد پرو ۲ بیفتد احتمالا یک دستگاه موفق دیگر برای اپل در سال ۲۰۲۲ خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.