تصاویر منتشر شده از ایرپاد پرو ۲

به تازگی تصاویری منتشر شده که ادعا می‌گردد مربوط به ایرپاد پرو ۲ است که تقریبا طراحی مشابه نسل قبلی دارد و احتمالا سوارخ‌های پایین قاب آن برای ویژگی Find My می‌باشد. همچنین یک حلقه فلزی در بدنه آن وجود دارد که برای اتصال بند به دستگاه می‌باشد، حرکتی تقریبا بعید از سوی اپل!

در مورد طراحی ایرپاد پرو ۲ که در تصاویر دیده می‌شود، متفاوت با چیزی است که تا کنون درباره آن شنیده‌ایم. طبق شایعات، ایرپاد پرو ۲ دارای ساقه‌های کوتاه‌تری است ولی چیزی که در تصویر می‌بینیم تفاوت چندانی با نسل فعلی ندارد. منبع تصاویر این شایعه را رد کرده و گفته که اپل طراحی نسل اول گوشی‌ها را در نسل دوم کنار نمی‌گذارد.

برای سوراخ‌های قاب ایرپاد پرو ۲ منبع ادعا کرده که برای قابلیتی است که اپل با iOS 16 معرفی می‌کند و ویژگی جداگانه‌ی Find My، برای قاب و گوشی‌های آن است.

ایرپاد پرو 2022

این تصاویر توسط منبع جدیدی برای MacRumors ارسال شده است و تایید صحت آن‌ها کار ساده‌ای نمی‌باشد. با این حال این منبع ادعا کرده که تصاویر را از داخل اپل به دست آورده است. هنوز هیچ تحلیلگر یا افشاگر مشهوری صحت این تصاویر را تایید نکرده است.

انتظار می‌رود نسل دوم ایرپاد پرو در سه ماهه اول یا دوم سال ۲۰۲۲ رونمایی شود. با این حال نمی‌توان تصاویر را زیاد جدی گرفت. اپل احتمالا عمر باتری و کیفیت صدا را در ایرپاد پرو ۲ بهتر می‌کند، همان مواردی که در ایرپاد ۲ و ۳ نیز تغییر کردند.

همچنین بخوانید:

از طريق MacRumors
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.