آپدیت ۴E71 برای ایرپاد، ایرپاد پرو و ایرپاد مکس

اپل به تازگی آپدیتی را برای هدفون‌های بی‌سیم  خود منتشر کرده است. همانطور که در گذشته نیز رخ داده، اپل اشاره‌ای به تغییرات در این نوع به روزرسانی‌ها نمی‌کند و در آپدیت ۴E71 ایرپاد، ایرپاد پرو و ایرپاد مکس نیز همین گونه است.

کمپانی اپل اخیرا آپدیت ۴E71 را برای ایرپاد ۲، ایرپاد ۳، ایرپاد پرو و ایرپاد مکس منتشر کرد. برای ایرپاد پرو، ایرپاد مکس و ایرپاد ۲ این آپدیت جایگزین نسخه ۴C165 است که سال گذشته منتشر شد.

برای ایرپاد ۳ نیز آپدیت ۴E71 جایگزین ۴C170 خواهد شد که در سال جاری میلادی منتشر شده بود.

اما تعییرات ۴E71 برای ایرپاد چیست؟ تا لحظه نگارش مطلب این مسئله یک راز است! اپل معمولا اشاره‌ای به تغییرات در مورد آپدیت‌های این چنینی نمی‌کند. اگر تغییر یا ویژگی مهمی در این نسخه اعمال شده باشد، ما هنوز اطلاع نداریم و اگر مورد خاصی یافت شود، حتما به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

آپدیت فریمور ایرپاد، ایرپاد پرو و ایرپاد مکس به صورت خودکار انجام می‌شود و نیازی نیست کار خاصی از سوی شما صورت گیرد. با این حال اگر مدتی از به روزرسانی گذشته و هنوز نسخه فریمور هندزفری بی‌سیم شما آپدیت نشده، آن‌ها را درون کیس شارژ خود قرار دهید و کیس را به شارژر متصل نمایید. سپس مطمئن شوید که در حینی که درب قاب باز است، آیفون یا آیپد، ایرپاد ها را می‌شناسد. با این فرآیند به روزرسانی باید آغاز شود. البته طبیعتا نیاز به اتصال اینترنتی نیز می‌باشد.

برای بررسی اینکه نسخه فعلی ایرپاد شما چند است می‌توانید به مسیر Settings –> Bluetooth بروید و روی گزینه i روبروی نام ایرپاد خود بزنید. نسخه فریمور در کنار عبارت Version درج شده است.

از طريق iDB
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.