دومین نسخه آزمایشی iOS 12.3, tvOS 12.3, macOS Mojave 10.14.5 و watchOS 5.2.1 منتشر شد

کمپانی اپل دومین نسخه آزمایشی iOS 12.3, tvOS 12.3, macOS Mojave 10.14.5 و watchOS 5.2.1 را کمتر از دو هفته بعد از نسخه اول برای توسعه دهندگان و تست کننده‌های عمومی منتشر کرد.

اپل تغییرات این نسخه‌ها را به رفع اشکال و بهبودهای نامشخص محدود کرده است. کاربرانی که به عنوان تست کننده عمومی یا برنامه نویس در پرتابل مربوطه اپل ثبت شده‌اند می‎توانند به روز رسانی را به صورت OTA دریافت کنند.

در iOS 12.3 یک ویجت جدید از ریموت اپل تی‌وی (حالا به صورت تمام صفحه) اضافه شده و تراکنش‌های بیشتری در برنامه Wallet  پشتیبانی می‌شوند، همچنین پشتیبانی از پلتفرم اپل کارت اضافه شده است که همانند ایرپاد جفت سازی می‌شود.

در iOS 12.3 همچنین برنامه TV اپل اضافه شده است که در حال حاضر ساده‌تر کار می‌کند و منابع و محتوای بیشتری را پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌توانند مشترک کانال‌های مورد علاقشان شوند. همچنین نیازی به دانلود نیست و می‌توان به صورت آنلاین آن‌ها را مشاهده کرد.

شما با ویژگی که اپل به سیستم عامل‌های خود اضافه کردن است می‌توانید بدون نیاز به ارتباط ماهواره‌ای و کابلی از کانال‌های مورد علاقتان لذت ببرید. برنامه TV جدید در iOS 12.3 و tvOS 12.3 در دسترس کاربران می‌باشد. اپل همچنین قصد دارد در پاییز سال جاری این برنامه را برای کاربران مک نیز عرضه کند.

اگر تغییرات خاصی در این نسخه‌های آزمایشی مشخص شد قطعا به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.