جیلبریک اپل واچ در راه است

جیلبریک اپل واچ چیز جدیدی نیست، در حالی که در گذشته تلاش‌های کوچکی را برای عرضه یک جیلبریک رسمی دیده‌ایم، اما بیشتر برای اثبات مهفوم جیلبریک اپل واچ و اهداف برنامه نویسی بوده‌اند. خوشبختانه ممکن است در آینده نه چندان دور این رویه تغییر کند.

اخیرا توییت‌هایی از سوی @ethanpepro منتشر شده است که نماینگر پیشرفت اولیه در جیلبریک سری‌های ۰، ۱، ۲، ۳ و ۴ اپل واچ و watchOS 4.0 تا ۵.۱.۲ و حتی ۳ است.

ethanpepro که یک توسعه دهنده است، در توییت‌‎های خود گفته که قصد عرضه یک جیلبریک کامل و متن باز را دارد که پروسه بسیار آسانی برای انجام آن نیاز است و همانند جیلبریک‌های گذشته به برنامه نویسان محدود نمی‌شود.

اما اگر اپل واچ جیلبریک شود شما چه کارهایی با آن می‌توانید بکنید؟ تقریبا هر چیزی که انتظار دارید همانند نصب افزونه‌ها و واچ فیس‌های متنوع که قطعا می‌توانند استفاده از اپل واچ را بسیار لذت بخش‌تر کنند.

ethanpepro زمانی را برای عرضه نهایی جیلبریک خود اعلام نکرده است، اما او اطلاعات زیادی را از روند پیشرفت کار خود در توییتر به اشتراک گذاشته است.

متاسفانه کاربران اپل واچ نمی‌توانند همانند آیفون و آیپد به راحتی دانگرید را انجام بدهند. این بدان معناست اگر نسخه سیستم عامل شما ۵.۱.۳ و ۵.۲ است از ابزار ethanpepro _در صورت انتشار_ نمی‌توانید استفاده کنید.

باید منتظر باشیم و ببینیم که این  جیلبریک به عرضه عمومی خواهد رسید و همچنین چه توییک‌های برای آن منتشر می‌شود. با ما همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.