حق اختراع اپل برای آیفون انعطاف پذیر

اپل اختراع دیگری را برای یک آیفون انعطاف پذیر ثبت کرده است. طبق این حق اختراع گوشی هوشمند نه یکبار، بلکه دوبار می‌تواند خم شود! اپل در گذشته حق اختراعی را برای باتری قابل انعطاف و حتی قفل مغناطیسی برای گوشی هوشمند قابل انعطاف ثبت کرده است.

این کمپانی در گذشته حق اختراع‌های بسیاری را برای تلفن‌های هوشمند انعطاف پذیر ثبت کرده است. با این وجود هیچ کدام از این موارد خیلی دقیق نیست و فقط به ما می‌گویند که اپل ممکن است در آینده آیفون انعطاف پذیر تولید کند.

در این حق اختراع همچنین اعمال این ایده بر روی آیفون شرح داده شده است. آخرین حق اختراع اپل کمی جاه طلبانه‌‎تر از آن چیزی است که ما از سامسونگ و هواوی دیده‌ایم. در حق اختراع آخر اپل گوشی از دو طرف خم می‌شود و سه لایه می‌گردد!

مشخص نیست که ما در آینده نزدیک آیفون انعطاف پذیر می‌بینیم یا اینکه این حق‌های اختراع به ثمر نخواهند نشست. شاید اپل برای اینکه به مشکل سامسونگ دچار نشود و آیفون خود را خراب نکند، آیپاد تاچ انعطاف پذیر تولید کند، محصولی که به تازگی همانند یک زامبی از گور برگشته است!

بعید است که ما به این زودی‌ها چنین دستگاهی را از سوی اپل ببینیم و شاید بتواینم از طراحان یک طرح مفهومی با این ایده مشاهده کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.