هشدار؛ به iOS 12.1.2 آپدیت نکنید!

برخی از کاربران با آپدیت به iOS 12.1.1 اتصال اینترنتی با سیم کارتشان با مشکل مواجه شد و اپل با عرضه iOS 12.1.2 و با توجه به لیست تغییرات این مشکل را محدود به ترکیه و حل شده دانست که تنها برای کاربران آیفون XS، آیفون XR و آیفون XS Max رخ می‌داد.

اما با عرضه iOS 12.1.2 نه تنها این مشکل رفع نشده، بلکه حالا تمامی مدل‌های آیفون در سراسر جهان ممکن است با اتصال اینترنت از طریق سیم کارت با مشکل مواجه شوند. یکی از کاربران آمریکایی اپل گفته که بعد از آپدیت به iOS 12.1.2 نمی‌تواند از اینترنت سیم کارت استفاده کند. او ریست تنظیمات شبکه و همچنین ریست کلی دستگاه را امتحان کرده اما مشکلش رفع نشده است. یک کاربر ایرلندی نیز در توییتر گفته که آیفون ۷ او بعد از آپدیت به آخرین نسخه iOS به طور کلی آنتنش را از دست داده و با عبارت “No Service” مواجه شده است.

گزارش‌های این چنینی بسیاری در سراسر جهان منتشر شده است و یکی از کاربران عزیز سایت ما هم با این مشکل مواجه شده است و تنها به مدل‌های سال ۲۰۱۸ محدود نمی‌شود. یکی از دلایل عرضه iOS 12.1.2 رفع کردن مشکلی مشابه در ترکیه بود اما حالا این مشکل با آپدیت جدید برای تمام کشورها به وجود آمده است.

بنابراین اگر یک آیفون با iOS 12.1.2 دارید که به اینترنت متصل نمی‌شود باید منتظر iOS 12.1.3 باشید و امیدواریم تعطیلات کریسمس بر روی عرضه به روزرسانی بعدی تاثیر گذار نباشد.

منبع Forbes
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.