نسخه ۳.۱.۳ Unc0ver برای جیلبریک iOS 11 تا iOS 12.1.2 منتشر شد

تیم Pwn20wnd نسخه جدیدی از جیلبریک Unc0ver را با رفع باگ‌ها منتشر کرده‌ است. این جیلبریک در حدود یک هفته پیش یک به روزرسانی بزرگ را دریافت کرد و پس از آن دو به روزرسانی منتشر شد. حالا سومین آپدیت پس از به روزرسانی بزرگ با شماره نسخه ۳.۱.۳ منتشر شده که در آن برخی باگ‌ها برطرف گردیده است.

برخی از تغییرات Unc0ver 3.1.3 :

  • رفع باگ در به روزرسانی وضعیت
  • به روزرسانی پچ کرنل برای استفاده از روش تخصیص امن‌تر
  • رفع اشکالاتی که باعث نمایش ندادن اطلاعات پس از اتمام جیلبریک می‌شد
  • رفع اشکالاتی که باعث نمایش اطلاعات نادرست پس از اتمام جیلبریک می‌شد
  • و …

البته تیم pwn20wnd قصد داشت رابط کاربری این برنامه را در به روز رسانی جدید تغییر دهد اما ظاهرا این تغییر به تاخیر افتاده است.

در مقایسه با جیلبریک Chimera، جیلبریک Unc0ver هنوزم هم به طور کامل از دستگاه‌های دارای تراشه A12-A12X همانند آیفون XS و آیپد پرو ۲۰۱۸ پشتیبانی نمی‌کند. این ابزار سایر آیفون و آیپدهای دارای iOS 11 – iOS 12.1.2 را پشتیبانی می‌نماید و همچنین از سیدیا به عنوان مدیریت پکیج پیش فرض استفاده می‌کند. در مقابل Chimera تنها از سیلو پشتیبانی می‌کند.

اگر شما از نسخه‌های قبلی Unc0ver برای جیلبریک دستگاه خود استفاده کرده‌اید، برای تجربه بهتر و رفع مشکلات باید جیلبریک خود را به روزرسانی کنید. برای این کار آخرین نسخه Unc0ver را با برنامه Impactor ساین و روی دستگاه خود نصب کنید. سپس جیلبرک را با برنامه جدید انجام دهید. شما می‌توانید آخرین نسخه این ابزار را همیشه با مراجعه به این صفحه دانلود کنید و با آموزش‌های زیر جیلبریک را انجام دهید.

آموزش جیلبریک iOS 12.0-12.1.2 با Unc0ver [مک]

آموزش جیلبریک iOS 12.0-12.1.2 با Unc0ver [ویندوز]

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.