دو ایرپاد جدید در اواخر ۲۰۱۹ یا اوایل ۲۰۲۰ معرفی می‌شوند

مینگ-چی کو در یادداشت اخیر خود ادعا کرده است که اپل در پایان سال ۲۰۱۹ دو ایرپاد جدید معرفی خواهد کرد. یکی از مدل‌ها جایگزین نسل دوم می‌شود و با همین قیمت عرضه می‌گردد.

مدل دوم دارای یک طراحی کاملا جدید و قیمت بالاتر است. کو اشاره‌ای به ویژگی‌های جدید ایرپادها نکرده است. وی گفته که تغییرات در سیستم داخلی باعث بهبود عملکرد، صرفه جویی در فضای داخلی و کاهش هزینه تولید می‌شود. انتظار می‌رود که این دو مدل در پایان سال جاری میلادی یا اوایل سال آینده عرضه شوند.

با توجه به تعداد تولید و تقاضای ایرپاد مشخص است که تولید آن‌ها برای اپل آسان نیست. با تغییر فرآیند تولید، اپل می‌تواند مشکل عرضه ایربادهای بی‌سیم خود را حل کند.

اخیرا شایعات زیادی در باره نسل بعدی ایرپاد منتشر شده است و به ویژگی‌هایی از جمله سنسورهای جدید سلامتی اشاره داشته‌اند اما بعید است که این اتفاق حداقل برای امسال رخ دهد.

معرفی ایرپادهای جدید منجر به فروش ۷۵ تا ۸۵ میلیون ایرپاد در سال ۲۰۲۰ خواهد شد. برای سال ۲۰۱۹ کو انتظار دارد که اپل ۵۲ میلیون دستگاه را به فروش برساند. نسل جدید ایرپا‌‎د با چندین ماه تاخیر عرضه شد و نسل بعدی نیز احتمالا این رویه را تجربه خواهد کرد. اخیرا دیجی تایمز نیز یک گزارش را از زنجیره تامین اپل منتشر کرده که در آن به عرضه ایرپاد ۳ در اواخر سال جاری میلادی اشاره شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.