ردیابی ایرپاد دزدیده شده از سباستین فتل ، راننده فرمول ۱ استون مارتین با Find My

رانندگان فرمول ۱، آخر هر هفته را در یک پیست متفاوت می‌گذرانند تا جایگاه خود را حفظ کنند. پیش از مسابقات پایانی موناکو، سباستین فتل، راننده فرمول یک شناخته شده مجبور شد برای پس گرفتن وسایل دزدیده شده خود در بارسلونا، تعقیب و گریز نماید. به گزارش بی‌بی‌سی، شبکه Find My اپل نقش کلیدی در کمک به فتل ایفا نموده است.

به گزارش این نشریه، کیف سباستین فتل در خارج از هتلی در شهر دزدیده شده است. راننده استون مارتین به جای اینکه سرقت را به پلیس گزارش دهد، خود دست به کار شده و از اپلیکیشن Find My در آیفون خود برای ردیابی وسایل دزدیده شده استفاده کرده است و دزدان را در شهر با یک اسکوتر تعقیب کرده است.

سخنگوی استون مارتین گفته که ایرتگ به کیف دزدیده شده متصل نبوده اما هدفون‌های سازگار با Find My (احتمالا ایرپاد) درون کیف حضور داشته‌اند. همچنین بخوانید: اپل یکی از مدیران با سابقه فورد را برای پروژه خودروهای الکتریکی استخدام کرد .

متاسفانه دزدها محتویات کیف را بررسی کرده و متوجه حضور ایرپاد شدند. این راننده سرشناس ایرپادها را پیدا کرده که دزدها آن را از کیف خارج و درون خیابان انداخته بودند. اما سایر وسایل کیف همچنان در اختیار سارقان بوده و سرقت به پلیس محلی گزارش شده است.

با کمک برنامه Find My می‌توان ایرپاد پرو، ایرپاد ۳ و ایرپاد مکس را ردیابی کرد و آشنایی با این ویژگی می‌تواند در شرایط خاص به شما کمک کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.