Sileo 1.5.0 با ۳۰ درصد سرعت بیشتر، پشتیبانی از iOS 13 و … منتشر شد

اگر با ابزار Chimera یا Electra دستگاه خود را جیلبریک کرده‌اید، بهتر است Sileo، اپلیکیشن مدیریت پکیج‌ها را به روز رسانی کنید. تیم توسعه سیلو این برنامه را به نسخه ۱.۵.۰ آپدیت کرده است که سرعت آن به طور قابل توجهی افزایش یافته و پشتیبانی اولیه از iOS 13 به آن اضافه گردیده است. همچنین تغییرات جزئی ظاهری رخ داده و حالت تیره نیز به آن افزوده شده است.

طبق توییت منتشر شده از سوی تیم توسعه دهنده، Sileo 1.5.0 حدود ۳۰ درصد سریع‌تر از نسخه ۱.۴.۰ است و این پیشرفت در تمامی دستگاه‌ها محسوس است. اگر از آیفون‌های نسبتا قدیمی همانند آیفون ۶ استفاده می‌کنید، سریعا این به روزرسانی را نصب نمایید.

در سیلو ۱.۵.۰ همچنین پشتیبانی اولیه از iOS 13 اضافه شده است، اگر چه زمانی که این مطلب نوشته می‌شود هیچ خبری از جیلبریک عمومی iOS 13 نیست اما ظاهرا در پس زمینه اتفاقاتی در حال رخ داده است. CoolStar رهبر تیم الکترا که پشت توسعه سیلو، جیلبریک چیمرا و الکترا هستند، تمرکز خود را روی اکسپلویت checkm8 گذاشته است.

همچنین در این نسخه رابط کاربری تاریک نیز در نظر گرفته شده است و حس یک برنامه پیش فرض iOS 13 با این قابلیت بیشتر به شما القا می‌شود. تغییر قابل ذکر دیگری در این نسخه وجود ندارد، شاید بتوان مهمترین تغییر دیگر راحذف سورس پیشفرض Chariz دانست که اخیرا با Packix ادغام شده است.

نسخه نهایی Sileo 1.5.0 به طور عمومی منتشر شده و تمامی کاربران جیلبریک Chimera یا Electra می‌توانند آن را دریافت کنند. لازم به ذکر است که سیلو در حال حاضر به طور رسمی برای جیلبریک unc0ver منتشر نشده است. همچنین سیلو دمو که برای دستگاه‎های جیلبریک نشده می‌باشد، هنوز با تغییرات جدید آپدیت نشده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.