مشکل صفحه نمایش در آیفون ۱۴ پرو

بسیاری از کاربران آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس در شبکه‌های اجتماعی گزارش داده‌اند که هنگام روشن کردن آیفون خود، خطوط افقی را در صفحه نمایش می‌بینند. این مشکل برای اغلب آنان بعد از آپدیت به iOS 16.2 رخ داده است.

این مشکل در توییتر، ردیت و پشتیبانی اپل مطرح شده است. اکثر کاربران ادعا می‌کنند که پیش از این مشکلی نداشتند و بعد از آپدیت به iOS 16.2 با این مسئله روبرو شدند. با این حال برخی از کاربران ادعا می‌کنند که این مشکل در نسخه‌های قدیمی‌تر نیز رخ داده است.

پشتیبانی اپل به یکی از کاربران گفته که این مشکل سخت افزاری نیست و باگ نرم افزاری موجود در iOS 16 است. کاربری از Reddit نیز گفته یکی از مهندسان اپل به وی گفته که این کمپانی روی پچ نرم افزاری رفع مشکل کار می‌کند. همچنین بخوانید: وقتی دختر استیو جابز آیفون ۱۴ را مسخره می‌کند!

نکته حائز اهمیت اینجاست که تمامی کاربران آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس با این مسئله روبرو نشدند. با این حال کسانی که آن را تجربه می‌کنند، قطعا ناراحت هستند. در حال حاضر مشخص نیست که مشکل چقدر گسترده است و چه تعداد کاربران تحت تاثیر این باگ هستند.

البته این تنها مشکل iOS 16.2 نیست و اپل گزینه آپدیت به معماری جدید برنامه Home را در این نسخه مسدود کرده و بسیاری از کاربران را با مشکل مواجه نموده است.

در حال حاضر زمان دقیق و اطلاعات رسمی در مورد این باگ وجود ندارد اما احتمالا به زودی با آپدیت iOS 16.2.1 این مشکل برطرف می‌شود. آیا شما چنین مشکلی را در آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرو مکس خود تجربه کرده‌اید؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.