ایموجی‌ های ۲۰۲۳ : فشار دادن دست رو به جلو، صورت لرزان و قلب در رنگ‌های جدید

۳۱ ایموجی جدید پیشنهادی از جمله دست با فشار رو به جلو، قلب در رنگ‌های جدید و صورت لرزان احتمالا در سال جاری میلادی و سال ۲۰۲۳ به کیبورد آیفون شما اضافه می‌شوند.

  • کنسرسیوم یونیکد، در حال بررسی شکلک‌های جدید برای اضافه کردن به کیبوردها است
  • فهرست پیش نویس ایموجی ۱۵.۰ شامل شکلک‌های قلب صورتی، صورت لرزان، خر، قلب خاکستری، عروس دریایی و .. است
  • این شکلک‌ها تا اواخر پاییز تایید می‌شوند و باید اپل آن‌ها را به آیفون و سایر پلتفرم‌ها اضافه کند

۳۱ ایموجی جدید آیفون در سال ۲۰۲۳

Emojipedia یک تصویر از ۳۱ شکلک جدیدی که کنسرسیوم یونیکد برای ایموجی ۱۵ در نظر گرفته را به اشتراک گذاشته است. صورت لرزان، دست در حال هل دادن، قلب صورتی، قلب خاکستری، قلب آبی روشن، الاغ، گوزن، عروس دریایی، پرنده سیاه، ماراکاس، شانه مو، فلوت، زنجیبل، غاز، بال، بادبزن دستی تاشو، نخود، گل سنبل و خندا (یک نماد مذهبی)، این ۳۱ شکلک جدید هستند.

لیست ایموجی های جدید 2023

ایموجی ۱۵ چه زمانی به آیفون اضافه می‌شود؟

صاحبان پلتفرم‌های مختلف می‌توانند ایموجی‌ها را طبق زبان طراحی خود تغییر دهند و شکلک‌های یکسان در آیفون و اندروید و … کمی متفاوت هستند. هنوز جزئیاتی در مورد ایموجی‌های جدید آیفون که با iOS 16 ارائه می‌شود، در دسترس نیست.

مشخص نیست که ایموجی ۱۵ جزئی از iOS 16 خواهد بود یا خیر. سال گذشته ایموجی‌های جدید در تابستان رونمایی شدند اما با iOS 15.0 عرضه نشدند و شش ماه بعد در iOS 15.4 و سال ۲۰۲۲ شاهد آن‌ها بودیم.

چه زمانی این ایموجی‌ها تایید می‌شوند؟

در حال حاضر ایموجی‌های جدید در حال بررسی هستند و ممکن است برخی از آن‌ها تایید نشوند. با این حال سابقه نشان داده که اکثر قریب به اتفاق ایموجی‌های پیشنهادی، تایید می‌شوند. لیست ایموجی‌های پیشنهادی از نیمه دوم شهریور تا نیمه اول مهر ماه تایید می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.