Forza Street در راه iOS ؛ بهترین بازی مسابقه‌ای مایکروسافت

کمپانی مایکروسافت اعلام کرده است که بهترین بازی مسابقه‌ای ماشین خود را در سال جاری برای پلتفرم موبایل منتشر خواهد کرد. این بازی Forza Street نام دارد و مایکروسافت بخش عمده‌ای از فروش موفق بازی‌های مسابقه‌ای خود را مدیون این عنوان است که به صورت رایگان برای iOS و اندروید منتشر خواهد شد.

در حال حاضر Forza Street برای کاربران ویندوز ۱۰ نیز رایگان شده است و می‌توانید قبل از عرضه نسخه موبایل آن را در کامپیوتر خود نیز تجربه کنید.

Forza Street کاربران را به شهر میامی میبرد، جایی که آن‌ها می‌توانند مسابقات خیابانی را تجربه کنند و به رویاهایشان برسند. رویداد را انتخاب کنید، ماشین را انتخاب کنید و برای شهرت و پول مسابقه بدهید.

بازیکنان می‌توانند ماشین‌های کلاسیک تا ماشین‌های مدرن اسپرت و سوپرماشین‌ها را جمع آوری کنند و ارتقا دهند. مایکروسافت وعده کنترلرهای ساده را برای بازی داده است و شما می‌توانید در هر جایی که به اینترنت متصل هستید از این بازی لذت ببرید. شما می‌توانید مسابقات یک دقیقه‌ای را زمانی که منتظر مترو هستید انجام دهید یا یک مسابقه بی‌پایان را برای رسیدن به پیروزی‌های متعدد آغاز کنید.

امیدواریم که Forza Street همانند عناوین قبلی یعنی Forza Motorsport و Forza Horizon موفق باشد و بتواند کاربران را راضی کند. می‌توانید تریلر این بازی و گالری تصاویرش را در ادامه مشاهده کنید.

 

2 نظرات
 1. abbas می گوید

  مززخرف ب تمام معنا
  آبرو هر چی ریسیگ رو برده هییچ چیز ماشین دست شما نیست
  فقط ی پدال گاز داره ی ترمز همین حتی دوربینم دست شما نیست تو بازی هم جایی برا تنظیمات کنترل نیست انگار سوار ی ماشین ریلی تو شهر بازی شدی ک ی فرومون الکی داره همین
  فقط از اسم فروتزا سو استفاده کردند

 2. کافه گیم می گوید

  ممنون از این مطلب کاربردی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.