اپل پنجمین نسخه آزمایشی macOS Mojave 10.14.6 را منتشر کرد

اپل پنجمین نسخه آزمایشی macOS Mojave 10.14.6 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد. به نظر می‌رسد این نسخه آزمایشی هیچ تغییر قابل ذکری نداشته باشد. همانند بسیاری از نسخه‌های آزمایشی، پنجمین نسخه آزمایشی macOS Mojave 10.14.6 نیز روی بهبود عملکرد و رفع باگ‌ها تمرکز داشته است.

آپدیت بزرگ بعدی سیستم عامل دسکتاپ اپل، macOS Catalina است که احتمالا شهریور ماه یا اوایل پاییز نسخه نهایی آن عرضه خواهد شد. اگر یک توسعه دهنده ثبت شده اپل هستید، می‌توانید این نسخه آزمایشی را با مراجعه به مسیر مقابل دریافت کنید. System Preferences>Software update.

احتمالا این آخرین نسخه آزمایشی macOS Mojave است و به زودی شاهد عرضه نسخه نهایی آن باشیم و بعد از آن نیز اپل روی کاتالینا تمرکز خواهد کرد.

سیستم عامل macOS Catalina دارای برنامه‌های جدید اپل موزیک، پادکست و اپل تی‌وی است که جایگزینی برای آیتونز خواهند بود. این سیستم عامل قابلیتی به اسم سایدکار دارد که امکان استفاده از آیپد به عنوان صفحه نمایش دوم را فراهم می‌کند.

در حال حاضر هیچ ویژگی جدیدی برای این نسخه آزمایشی مشخص نشده، در صورت مشخص شدن ویژگی مهمی، قطعا به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.