ایرپاد پرو ۲ از کیفیت صدای بدون افت پشتیبانی می‌کند

ایرپاد پرو ۲ که در آینده نزدیک معرفی خواهد شد، از کیفیت صدای بدون افت و کیس شارژ دارای اسپیکر بهره می‌برد. این هدفون‌های تو گوشی، با طراحی جدید همراه هستند و اواخر سال ۲۰۲۲ به دست مشتریان خواهند رسید.

اپل در سال ۲۰۲۱ کیفیت صدای بدون افت و استریم Hi-Res را به اپل موزیک اضافه کرد. در حالی که امکان لذت بردن از کیفیت بدون افت در مک بوک، آیپد و هوم پاد وجود دارد، به خاطر محدودیت پهنای باند بلوتوث، خبری از این کیفیت در ایرپاد پرو و ایرپاد مکس نیست. این هدفون‌ها محدود به پخش موسیقی در کدک AAC هستند. گری گیوز، معاون آکوستیک اپل اخیرا تایید کرده که محدودیت فناوری بلوتوث، منجر به افت کیفیت صدا در ایرپاد می‌شود.

همچنین بخوانید:

جالب است که ببینیم اپل چگونه قصد دارد این محدودیت را با ایرپاد پرو ۲ دور بزند. شاید شاهد پروتکلی به نام AirPlay 3 برای رفع این محدودیت باشیم.

استفاده از اسپیکر در قاب شارژ نیز احتمالا مربوط به عملکرد Find My می‌باشد. در حال حاضر امکان ردیابی قاب شارژ ایرپاد از طریق Find My وجود دارد اما نمی‌توان با پخش صدا، مکان دقیق آن را تشخیص داد. با اسپیکر داخلی اپل امیدوار است این مسئله را رفع نماید.

طبق شایعات ایرپاد پرو ۲ با طراحی جدید، ساقه‌های کوتاه‌تر _حتی شاید بدون ساقه_ و کیفیت صدای بهتر رونمایی می‌شود. طبق شایعات، اپل در سه ماهه چهارم سال جاری از ایرپاد پرو ۲ رونمایی می‌کند و این یعنی باید در اکتبر یا اوایل نوامبر منتظر آن باشیم

از طريق MacRumors
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.