جیلبریک آیفون با استفاده از گوشی با سیستم عامل اندروید

ابزار Checkra1n یکی از مهمترین تحولات عرصه جیلبریک در چند سال اخیر است. این ابزار مبتنی بر اکسپلویت checkm8 است که می‌تواند تمامی آیفون‌های عرضه شده تا آیفون X را جیلبریک کند. اما آیا می‌دانستید که با استفاده از یک گوشی روت شده اندروید و Checkra1n می‌توانید آیفون خود را جیلبریک کنید؟

بله درست خواندید! شما می‌توانید با ابزار checkra1n و یک گوشی اندروید روت شده آیفون خود را جیلبریک نمایید. این قابلیت به خاطر پشتیبانی checkra1n از لیونکس است که اجازه اجرا در دستگاه‌های اندرویدی را به آن می‌دهد. برنامه جیلبریک checkra1n در حال حاضر برای ویندوز در دسترس نیست و بدان معناست که فقط کاربران مک و لیونکس می‌توانند از آن استفاده کنید. با آپدیت جدید شما می‌توانید از طریق یک گوشی اندروید روت شده هم آیفون خود را جیلبریک کنید!

برای این کار نیاز به اتصال آیفون به دستگاه اندرویدی است که این کار با یک کابل یا آداپتورهای موجود در بازار امکان پذیر است. همچنین توجه داشته باشید که دستگاه اندرویدی شما باید روت شده باشد در غیر این صورت استفاده از checkra1n برای جیلبریک آیفون امکان پذیر نیست. این روش کمی به پیش برود و اگر مشکل خاصی نداشت، آموزش کامل و قدم به قدم آن برای شما عزیزان در مجموعه اپل خوره قرار خواهد گرفت.

همچنین بخوانید:

از طريق iPhoneHacks
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.