آیتونز در ویندوز به حیات خود ادامه می‌دهد

اپل با معرفی macOS Catalina آیتونز را در سیستم عامل مک کشت اما نسخه ویندوز همچنان به کار خود ادامه می‌دهد. این شرکت قصد ندارد برنامه‌های جدید موسیقی، پادکست و تلوزیون را به ویندوز بیاورد و کاربران ویندوز باید همانند قدیم همچنان برای بکاپ گیری، برگرداندن بکاپ و مدیریت آیفون و آیپد خود به آیتونز متکی باشند.

در حالی که اپل گفته iTunes برای ویندوز همچنان به کار خود ادامه می‌دهد، اشاره‌ای به به روزرسانی و پشتیبانی آن نکرده است. مشخص نیست که آیتونز ویندوز همانند گذشته مرتبا از سوی اپل آپدیت می‌شود و یا فقط به روزرسانی‌های جزئی دریافت می‌کند که با دستگاه‌های جدید سازگار شود.

بسیاری از کاربران از آیتونز برای مدیریت فایل‌های خود نیز استفاده می‌کردند. اپل گفته که برنامه جدید موزیک اطلاعات را به صورت خودکار از آیتونز وارد خواهد کرد. این جابجایی اطلاعات شامل همه چیز می‌شود، لیست پخش، موزیک‌های خریداری شده  و … .

اپل برای تجربه بهتر کاربران iTunes را به چند برنامه دیگر تقسیم کرده است که می‌تواند کسب و کار محتوا محور این کمپانی را تحت تاثیر قرار دهد. اپل هیچ قابلیتی از آیتونز را حذف نکرده است، فقط آن را در سیستم عامل و سه برنامه جدید تقسیم نموده است.

با سیستم عامل Catalina ، کاربران زمانی که آیفون و آیپد را به مک متصل کنند، دستگاه در قسمتی که حافظه‌های خارجی نمایش داده می‌شوند، اضافه می‌گردد. از این قسمت عملیات‌های بکاپ، ریستور و یا آیدیت به آخرین نسخه iOS صورت می‌گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.