باز گردانی بکاپ روی سری آیفون ۱۳ و آیپد مینی ۶ برای اپل موزیک مشکل ساز می‌شود

میلیون‌ها سری آیفون ۱۳ و آیپد مینی ۶ به دست کاربران رسیده است ولی برخی از کاربران با برنامه اپل موزیک با مشکل موجه شده‌اند. خوشبختانه اپل به سرعت این مشکل را رفع کرده است.

در مطلب جدیدی که در وب سایت پشتیبانی اپل منتشر شده، این اشکال در تمامی مدل‌های آیفون ۱۳، آیپد ۹ و آیپد مینی ۶ وجود دارد. اپل گفته که تمام کاربرانی که فایل بکاپ دستگاه قبلی خود را در آیفون و آیپد جدید بازیابی کنند، ممکن است نتوانند به لیست موزیک‌های اپل موزیک، تنظیمات یا همگام سازی آن دسترسی داشته باشند. اپل برای رفع این مشکل یک آپدیت سریع ارائه کرده است که با همان شماره نسخه iOS 15 و iPadOS 15 می‌باشد.

این به روزرسانی حجمی کمتر از ۵۰۰ مگابایت دارد و در صورتی که سرعت اینترنت شما مناسب باشد، به سرعت دانلود و نصب می‌شود. برای دانلود و نصب این آپدیت روی آیفون ۱۳، آیپد ۹ و آیپد مینی ۶ به مسیر Settings > General > Software Update بروید. چند لحظه منتظر بمانید تا به روزرسانی نمایش داده شود و روی گزینه Download and install بزنید.

همچنین بخوانید:

با نصب این به روزرسانی کوچک باید مشکل آیفون ۱۳ و آیپد ۲۰۲۱ شما با اپل موزیک رفع شده باشد. اگر با این مشکل یا مورد مشابه‌ای برخورد کرده‌اید، در نظرات آن را مطرح کنید.

از طريق اپل
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.