عرضه پنجمین نسخه آزمایشی iOS 15.4 و iPadOS 15.4

اپل حدود یک ماه است که در حال تست و بررسی نسخه بعدی iOS و iPadOS می‌باشد و در همین راستا پنجمین نسخه آزمایشی iOS 15.4 و iPadOS 15.4 را در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است.

iOS 15.4 به روزرسانی نسبتا بزرگی محسوب می‌شود که چند ویژگی جدید از جمله پشتیبانی از فیس آیدی با ماسک، بهبود پشتیبانی از ProMotion، ایموجی‌های جدید و … را به همراه دارد. می‌توان پشتیبانی از فیس آیدی هنگامی که ماسک بر صورت دارید را مهم‌ترین تغییر iOS 15.4 برای کاربران آیفون دانست. این کار با اسکن ناحیه اطراف چشم صورت می‌گیرد و البته فقط در سری آیفون ۱۲ و آیفون ۱۳ در دسترس است. اگر آیفون قدیمی‌تر دارید و صاحب یک اپل واچ نیستید، برای باز کردن فیس آیدی با ماسک به این لینک مراجعه نمایید.

برای کاربران آیپد نیز پشتیبانی از یونیورسال کنترل مهم است که اپل برای اولین بار در WWDC 2021 از آن صحبت کرد. برای بررسی تمامی تغییرات iOS 15.4 و iPadOS 15.4 به این لینک مراجعه نمایید.

در صورتی که پروفایل نسخه‌های آزمایشی را روی دستگاه خود نصب دارید، با مراجعه به مسیر Settings -> General -> Software Update می‌توانید پنجمین نسخه آزمایشی iOS 15.4 و iPadOS 15.4 را دانلود و نصب کنید.

اپل همچنین پنجمین نسخه آزمایشی macOS Monterey 12.3, watchOS 8.5 و tvOS 15.4 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. در پنجمین بتا iOS 15.4 و iPadOS 15.4 تا کنون تغییر خاصی یافت نشده است، اگر تغییر یا ویژگی مهمی در آن مشخص گردد قطعا به اطلاع شما عزیزان می‎رسانیم.

احتمالا اپل کمتر از ۱۰ روز دیگر نسخه نهایی iOS 15.4 و iPadOS 15.4 را برای کاربران منتشر نماید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.