چگونه رویداد WWDC 2021 را به صورت زنده مشاهده کنیم؟

اپل از تاریخ ۱۷ تا ۲۱ خرداد میزبان رویداد WWDC 2021 خواهد بود. انتظار می‌رود که این شرکت در رویداد سالانه توسعه دهندگان iOS 15، iPadOS 15، نسخه بعدی macOS و tvOS را معرفی کند. از آنجایی که اپل این رویداد را به طور مستقیم و زنده پخش می‌کند، شما نیز در صورت تمایل می‌توانید به تماشای آن بنشینید. ما در اینجا راه‌های مختلف برای مشاهده این رویداد را داریم.

ما در iOS 14 تغییرات متعددی را شاهد بودیم، بنابراین بعید است که اپل مانند نسخه قبلی، در iOS 15 هم تغییرات متعدد و رادیکالی ایجاد نماید. در عوض احتمالا تمرکز امسال روی iPadOS 15 خواهد بود که پیشرفت‌های عمده‌ای در بخش مولتی تسکینگ دارد. شما با مراجعه به این لینک می‌توانید برخی از ویژگی‌های تایید شده از iOS 15 و iPadOS 15 را بر اساس شایعات و اخبار بررسی کنید.

همچنین بخوانید:

اپل در گذشته فقط برای دستگاه‌های خود امکان مشاهده زنده رویدادها را فراهم می‌کرد اما در حال حاضر از طریق سیستم عامل‌های مختلف می‌توانید به مشاهده WWDC 2021 بنشینید.

زمان شروع سخنرانی اصلی رویداد WWDC 2021 ؟

سخنرانی افتتاحیه که در آن سیستم عامل‌های جدید معرفی می‌شوند در ۱۷ خرداد ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران آغاز می‌گردد. این رویداد مستقیما از اپل پارک پخش می‌گردد.

چگونه رویداد WWDC 2021 را زنده مشاهده کنیم؟

یوتیوب

یکی از بهترین روش‌ها برای مشاهده رویداد WWDC 2021 استفاده از یوتیوب است که متاسفانه در ایران فیلتر می‌باشد و اگر فیلترشکن باکیفیت ندارید، دسترسی به آن ساده نیست. اپل در حال حاضر صفحه پخش زنده WWDC 2021 را به یوتیوب خود اضافه نکرده و زمانی که  این اتفاق افتاد، لینک آن را به این مطلب اضافه خواهیم کرد. اگر به خاطر فیلتر بودن نمی‌خواهید از یوتیوب استفاده کنید، روش‌های پایین برای شماست.

ویندوز ۱۰

کاربران ویندوز می‌توانند از طریق مرورگر خود و سایت اپل، این رویداد را به صورت زنده مشاهده نمایند. البته از برای این روش یک محدودیت وجود دارد و فقط از مرورگر Edge می‌توانید استفاده کنید. این مرورگر به صورت پیشفرض در ویندوز ۱۰ موجود است.

برای مشاهده رویداد WWDC 2021 در ویندوز ۱۰ با مرورگر Edge به لینک زیر مراجعه کنید.

https://www.apple.com/apple-events/event-stream/

اپل تی‌وی

اگر اپل تی‌وی دارید می‌توانید از برنامه Events این رویداد را به صورت زنده مشاهده نمایید. اپل در حال حاضر رویداد WWDC 2021 را به این برنامه اضافه کرده است. از قسمت Watch Now می‌توانید به پخش زنده رویداد دسترسی داشته باشید.

آیفون، آیپد و آیپاد

برای مشاهده رویداد به صورت زنده از طریق آیفون، آیپد و آیپاد تاچ با مرورگر سافاری به این لینک مراجعه کنید. البته باید آیفون و آیپد شما حداقل دارای iOS 10 باشد.

مک

کاربران مک می‌توانند با مراجعه به صفحه پخش زنده اپل، مراسم اصلی WWDC 2021 را به صورت مستقیم مشاهده کنند. همچنین با دانلود برنامه Apple Develope از اپ استور مک، می‌توانید این رویداد را به صورت زنده مشاهده نمایید. البته این برنامه نیاز به macOS 10.15 و جدیدتر دارد.

از طريق iPhoneHacks
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.