شب بخیر توسعه دهنده‌ها ؛ ویدیو افتتاحیه WWDC 2019

کانال یوتیوب اپل ویدیو شب بخیر توسعه دهنده‌ها ، یا Goodnight Developers را منتشر کرده است، ویدیویی که در افتتاحیه WWDC 2019 نمایش داده شد. اپل در این ویدیو گفته: وقتی جهان به خواب می‌رود، توسعه دهندگان به دنبال رویای خود بیدار هستند. (کپی برداری واضح از شعر با مسمای شبا که ما می‌خوابیم، آقا پلیسه بیداره 😀 #فان)

اپل در این ویدیو که به نوعی از توسعه دهندگان تقدیر کرده، توسعه دهندگانی را از سراسر جهان به تصویر کشیده که با گذشت پاسی از شب و خستگی هنوز هم به کار خود مشغول هستند و برای بیدار ماندن کارهای مختلفی را انجام می‌دهند. شما می‌توانید این ویدیو را که اولین بار در WWDC 2019 نمایش داده شد، در بالای همین مطلب مشاهده کنید.

اپل در WWDC 2019 از نسل جدید سیستم عامل‌های خود یعنی iOS 13 ، iPadOS 13،  watchOS 6، tvOS 13 و macOS Catalina رونمایی کرد. در این کنفرانس همچنین مک پرو ۲۰۱۹ را معرفی کرد که با سخت افزار و البته قیمت فوق‌العاده، سال جاری میلادی روانه بازار می‌شود. اپل در WWDC 2019 به موارد دیگری همچون کیت واقعیت افزوده و همچنین ویژگی‌های جدید هوم پاد پرداخت.

اولین نسخه آزمایشی سیستم عامل‌ها معرفی شده در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است و نسخه نهایی آن نیز در شهریور در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.