ویژگی های جدید HomePod

در کنفرانس WWDC امسال خبری از HomePod جدید نبود اما یک ویژگی جدید که مدت‌ها منتظر آن بودیم اضافه شده است، حالت چند کاربره! از حالا هوم پاد تنظیمات و صدای هر کاربر را یاد می‌‎گیرد. این ویژگی به اسپیکر هوشمند اپل کمک می‌کند که برای هر فرد در خانه یک پروفایل جداگانه بسازد.

حالا اگر از HomePod بخواهید که آهنگ‌های مورد علاقتان را پخش کند، لیست پخش مورد علاقه شما پخش می‌شود. اگر یکی دیگر از اعضای خانوادتان این درخواست را داشته باشد، آهنگ‌های مورد علاقه وی پخش خواهند شد. جدای از پخش موسیقی، این شخصی سازی در قسمت‌های دیگر نیز همانند اپل موزیک، مسیج‌ها، یادداشت ها و یادآور نیز اعمال می‌گردد.

حالت چند کاربره از درخواست‌های شخصی نیز پشتیبانی می‌کند، اگر از اسپیکر هوشمندتان بخواهید که آخرین پیامتان را بخواند بر اساس اطلاعات شخصی شما پیام خوانده می‌شود. شما همچنین می‌توانید از HomePod اطلاعات آخرین قرار ملاقاتتان را بخواهید که البته اگر حریم خصوصی برایتان مهم است می‌توانید درخواست‌های شخصی را به طور کامل غیر فعال کنید.

این آپدیت HomePod همچنین امکان انتقال لیست موزیک در حال پخش را از آیفون به اسپیکر هوشمند می‌دهد. برای این کار کافی است که آیفون را نزدیک به HomePod کنید، انتقال انجام می‌شود و لیست پخش شما به هوم پاد منتقل شده است.

از سایر ویژگی‌های هوم پاد می‌توان به توانایی جستجوی موزیک با متن، پخش موسیقی مناسب با حال و هوا و پخش پادکست‌های مورد علاقه اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.