عذرخواهی اپل برای باگ فیس تایم ؛ در هفته جاری مشکل رفع می‌شود

هفته پیش در مورد باگ فیس تایم در سایت اطلاع رسانی کردیم که کاربران را قادر می‌ساخت یک گفتگوی ویدویی گروهی را آغاز کنند و صدای هر فردی را بدون قبول کردن تماس توسط وی، بشنود. به عبارت دیگر، با این باگ کاربران می‌توانستند به صورت مخفیانه صدای افراد دیگر را شنود کنند. اپل به سرعت تماس ویدیویی گروهی فیس تایم را غیرفعال کرد و گفته که این مشکل در هفته جاری رفع خواهد شد.

اپل یک بیانیه منتشر کرده که در آن از کاربران معذرت خواهی کرده است و خاطر نشان کرد که با تغییرات در سرورها امکان رخ دادن این مشکل در حال حاضر وجود ندارد و در هفته جاری با یک به روزرسانی، باگ به طور کلی برطرف و فیس تایم گروهی مجدد در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

در این بیانیه به گرانت تامپسون ۱۴ ساله و مادرش نیز اشاره شده است که داستان آن را به طور کامل به شما گفتیم. در آن زمان خانم تامپسون مطمئن نبود که وی اولین نفریست که مشکل را به اپل گزارش کرده است.

عذرخواهی که در بیانیه آمده است ما را به یاد سال ۲۰۱۲ و عذرخواهی تیم کوک در رابطه با نقشه اپل میندازد، زمانی که اپل متوجه شد نقشه‌هایی که به تازگی عرضه کرده بود چقدر بد هستند! تفاوت در اینجاست که مشکل فیس تایم به زودی برطرف می‌شود اما اپل باید از ابتدا نقشه برداری را آغاز می‌کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.