نسخه ۱.۰.۵ Chimera با رفع مشکلات برنامه دوربین و ایمیل منتشر شد

تیم Electra نسخه ۱.۰.۵ Chimera را برای iOS 12 تا iOS 12.1.2 منتشر کرد که در آن مشکل ارسال ایمیل رفع شده و سیلئو به نسخه ۱.۰.۶ آپدیت شده است. در این نسخه همچنین مشکل دوربین دستگاه‌های A12 بایونیک رفع گردیده است.

تغییر مهم دیگر رفع مشکلی است که باعث سیاه شدن صفحه در مرحله دوم می‌شد. همچنین احتمال موفقیت جیلبریک افزایش یافته است.

البته تغییرات کوچک دیگری در پس زمینه رخ داده‌‌اند که باعث ثبات کلی جیلبریک می‌شوند. اگر جیلبریک را با موفقیت انجام داده‌اید نیازی به استفاده از آپدیت‌های جدید ندارید. به هر حال بهتر است نسخه جدید Chimera را دانلود کنید که در صورتی که دستگاهتان ریبوت شد با نسخه جدید جیلبریک را انجام دهید.

جیلبریک Chimera حدود یک ماه پیش توسط تیم Electra منتشر شد. این جیلبریک جدای از رابط کاربری مناسبش، برخلاف Unc0ver،  می‌تواند CoreTrust را دور بزند و جیلبریک را سریعتر و امنتر کند. همچنین از دستگاه‌‎های دارای تراشه A12 و A12X همانند آیفون XS نیز پشتیبانی می‌کند. تنها چالش Chimera نرم افزار سیلئو است که نسبت به سیدیا محبوبیت کمتری دارد، اما قطعا اگر تیم توسعه دهنده به همین ترتیب آن را به روزرسانی کند، قطعا شرایط تغییر خواهد کرد.

شما می‌توانید آخرین نسخه این ابزار را از این لینک دریافت کنید. می‌توانید آموزش نحوه جیلبریک را به صورت تصویری و قدم به قدم از لینک‌های زیر مشاهده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.